Kuidas saada linnas Viljandi asukohta Viljandi: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Viljandi jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Viljandi jõudmiseks on:

  • Viljandi (Saabuvad Bussid) on 299 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Paala Järv on 844 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Viljandi juures?

Need Buss liinid peatuvad Viljandi juures: 145, 347, 371.

Viljandi, Viljandi, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Viljandi linnas Viljandi

Tahad teada, kuidas saada linnas Viljandi, Eesti sihtpunkti Viljandi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Viljandi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Viljandi jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Viljandi lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Viljandi (Saabuvad Bussid); Paala Järv.

Sihtpunkti Viljandi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 145, 347, 371

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Viljandi.

Muudame sihtpunkti Viljandi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Viljandi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Viljandi, Viljandi
Viljandi, Viljandi Viljandi (ajalooliselt saksa keeles Fellin, poola keeles Felin, läti keeles Vīlande) on linn Lõuna-Eestis. Viljandi on Viljandi maakonna halduskeskus. Linn asub Sakala kõrgustikul, Viljandi järve kaldal. Viljandist on Tallinna 161 km, Tartusse 81 km ja Pärnusse 97 km, Riiga 245, Peterburi 393, Helsingisse 247 ja Stockholmi 580 kilomeetrit. 2000. aasta rahvaloenduse järgi oli Viljandis elanikke 20 756; 2004. aastal 20 454 ja 2012. aasta jaanuaris arvestuslikult 17 868. Viljandi on elanike arvult Eestis kuues linn.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Viljandi jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Viljandi kasutades app!