Kuidas saada linnas Viljandi asukohta Viljandi Pauluse Kirik: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi
Viljandi Pauluse Kirik, Viljandi, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Viljandi Pauluse Kirik, Viljandi, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Viljandi Pauluse Kirik lähedusest - Buss: 149, 179, 361.

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Viljandi Pauluse Kirik jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Viljandi Pauluse Kirik jõudmiseks on:

  • Vabaduse Plats on 252 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Ugala on 301 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Turg on 449 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Viljandi Pauluse Kirik juures?

Need Buss liinid peatuvad Viljandi Pauluse Kirik juures: 149, 179, 361.

Viljandi Pauluse Kirik, Viljandi, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Viljandi Pauluse Kirik linnas Viljandi

Tahad teada, kuidas saada linnas Viljandi, Eesti sihtpunkti Viljandi Pauluse Kirik? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Viljandi Pauluse Kirik pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Viljandi Pauluse Kirik jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Viljandi Pauluse Kirik lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Vabaduse Plats; Ugala; Turg.

Sihtpunkti Viljandi Pauluse Kirik jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 149, 179, 361.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Viljandi Pauluse Kirik.

Muudame sihtpunkti Viljandi Pauluse Kirik sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Viljandi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Viljandi Pauluse Kirik, Viljandi
Viljandi Pauluse Kirik, Viljandi Viljandi Pauluse kirik on pühakoda Viljandis aadressil Kiriku tänav 3. Kirikus tegutseb EELK Viljandi Pauluse kogudus. Kirik on "Teeliste kirikute" nimekirjas. Punastest tellistest ja maakividest ehitatud uusgooti stiilis hoone projekteeris arhitekt Matthias von Holst. Kirik pühitseti sisse 30. oktoobril 1866. Kiriku interjöör on avar ja õhuline. Altarimaali "Kristus ristil" (1866) autor on Carl Andrea. Kirikusaali valgustab teiste seas erakordselt suur kroonlühter, mille kogudus hankis Nürnbergist. Siin asub Eesti suurim täismehaanilise traktuuriga orel kauni prospektiga, mille on valmistanud Guido Knauff. Kirikusaali lõunapoolsel seinal on vaimulikku ja riigimeest Jaan Lattikut kujutav bareljeef ning teisel korrusel asub tema muuseumituba. Kirikusaalis on parvlaeval Estonia hukkunutele pühendatud mälestuskivi (Peeter Leinbock, 1994). Kunstnik Raul Rajangu salvestas kiriku hoones 2010. aasta septembris 3D-lühifilmi "Superluminous Darkness", mis esilinastus 31. jaanuaril 2011 Tartus. Filmi üheks tegelaseks on alasti naine, kes kiriku altari ees teknomuusika saatel ratastoolis ringi sõidab. Filmi avalikuks saamine tekitas skandaali ja käivitas ametkondliku uurimise.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Viljandi Pauluse Kirik jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Viljandi Pauluse Kirik kasutades app!