Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kose asukohta Viluallika: Buss või Tramm?

Suunajuhised asukohta Viluallika, Kose, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Viluallika lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Viluallika juures?

    Need Buss liinid peatuvad Viluallika juures: 138, 140, K3.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Viluallika linnas Kose

Tahad teada, kuidas saada linnas Kose, Eesti sihtpunkti Viluallika? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Viluallika pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Viluallika jõudmiseks.

Sihtpunkti Viluallika jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 138, 140, K3

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Viluallika.

Muudame sihtpunkti Viluallika sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kose, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Viluallika, Kose
Lihtsam saada Viluallika kasutades app!