Kuidas saada linnas Räpina asukohta Virosi Järv: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Virosi Järv juures?

Need Buss liinid peatuvad Virosi Järv juures: 92E, 92F.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Virosi Järv linnas Räpina

Otsid suunajuhiseid asukohta Virosi Järv linnas Räpina, Eesti?

Moovit muutis sihtpunkti Virosi Järv jõudmise palju lihtsamaks. Saa Mooviti mobiili äpi või Mooviti veebi äpi abil suunajuhiseid ja leia lähimaid peatuseid.

Buss ja muud variandid on asjakohased ühistranspordi alternatiivid, mida võib kasutada Sinu asukohta jõudmiseks. Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis läbivad Sinu ümbruskonna kaudu Virosi Järv - Buss: 92E, 92F.

Kas sa kasutad bussiaegade vaatamiseks mõnda kindlat bussi äppi? Ning rongiaegade vaatamiseks eraldi rongi äppi? Mooviti puhul on pandud kõik ühistranspordi valikud ühte lihtsasti kasutatavasse tasuta äppi.

Moovit aitab sul leida kõige kiiremat teekonda sihtpunkti Virosi Järv ja pakub kõige värskemaid sõiduplaane. Lae alla meie äpp, et kasutada samm-sammult live suunajuhiseid, reaalajas sõiduplaani ja et vaadata, milline läheduses olev ühistranspordi liin sind sihtpunkti Virosi Järv kõige kiiremini kohale viib. Lae alla Moovit, et näha, miks Google Play Store ja Apple App Store valisid meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks.

Virosi Järv, Räpina
Virosi Järv, Räpina

Virosi järv (ka Viroste järv, Viruste järv, Viiruste järv) on järv Põlva maakonnas Räpina vallas Võiardi külas. Veekogu pindala on 11,3 ha. Veekogu kaldajoone pikkus on 3023 m. Wiki

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Virosi Järv kasutades app!