Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Wismari: Buss või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Wismari jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Wismari jõudmiseks on:

  • Vabaduse Väljak on 331 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Tõnismägi on 506 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Wismari juures?

Need Buss liinid peatuvad Wismari juures: 108, 11, 14, 191, 20, 23, 46.

Millised Köisraudtee liinid peatuvad Wismari juures?

Need Köisraudtee liinid peatuvad Wismari juures: 3.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Wismari linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Wismari? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Wismari pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Wismari jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Wismari lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Vabaduse Väljak; Tõnismägi.

Sihtpunkti Wismari jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 108, 11, 14, 191, 20, 23, 46 Köisraudtee: 3

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Wismari.

Muudame sihtpunkti Wismari sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Wismari, Tallinn
Lihtsam saada Wismari kasutades app!