Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Toompea: Buss või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Toompea jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Toompea jõudmiseks on:

  • Vabaduse Väljak on 327 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Tõnismägi on 348 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Toompea juures?

Need Buss liinid peatuvad Toompea juures: 108, 163, 24A, 260, 42.

Millised Köisraudtee liinid peatuvad Toompea juures?

Need Köisraudtee liinid peatuvad Toompea juures: 3.

Toompea, Tallinn, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Toompea linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Toompea? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Toompea pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Toompea jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Toompea lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Vabaduse Väljak; Tõnismägi.

Sihtpunkti Toompea jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 108, 163, 24A, 260, 42 Köisraudtee: 3

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Toompea.

Muudame sihtpunkti Toompea sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Toompea, Tallinn
Toompea, Tallinn Toompea on Tallinna vanalinnas Toompea pangal paiknev mägi. Toompea on Tallinna vanim asustatud piirkond. Seal paikneb Toompea linnus, mis oli enne eestlaste muistset vabadusvõitlust eestlaste, pärast seda taanlaste linnus. Halduslikult oli Toompea kuni 1878. aastani all-linnast eraldiseisev üksus, mis allus vahetult algul ordule ja hiljem rüütelkonnale.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Toompea jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Toompea kasutades app!