Liin 116
Sookaera
SEBE Aktsiaselts
SEBE Aktsiaselts 116 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
116 buss (Sookaera) omab 32 peatust väljub peatusest Balti Jaam 3 ja lõpp-peatuseks on Sookaera.
Vali altpoolt mistahes 116 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Sookaera (32 peatust)
Balti Jaam 3
Viru
Kosmos
Vineeri
Tallinn-Väike
Kalev
Hallivanamehe
Järve
Viljandi Maantee
Liivametsa
Raku
Kaarla
Raudalu
Kangru
Mareti
Tammejärve
Luige
Ringtee
Kurna Tee
Oti
Miku Tee
Maksima
Kiili
Kiili Kool
Lähtse
Paali
Nabala
Piissoo
Paekna
Arusta
Nõmmiku
Sookaera
116 KKK
Millal alustab 116 buss sõitmist?
Teenused liinil 116 buss algavad 06:30 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 116 buss sõitmise?
Teenused liinil 116 buss peatuvad 17:15 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal 116 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Sookaera Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Sookaera Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas SEBE Aktsiaselts’s 116 buss töötab Nelipüha pühadel?
116 buss töötunnid Nelipüha puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 116 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 116 buss peatus.
116 buss sõiduplaan
116 buss marsruut töötab iga päev. Tavalised töötunnid: 06:30 - 17:15
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 06:30 - 17:15 | 165 |
T | 06:30 - 17:15 | 165 |
K | 06:30 - 17:15 | 165 |
N | 06:30 - 17:15 | 165 |
R | 06:30 - 17:15 | 165 |
L | 07:35 - 18:30 | 210 - 445 |
P | 07:35 - 18:30 | 210 - 445 |
SEBE Aktsiaselts buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 116 (alates Balti Jaam 3), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 116 (Sookaera) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu SEBE Aktsiaselts infot kohe.
116 liin buss hind
SEBE Aktsiaselts 116 (Sookaera) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet SEBE Aktsiaselts piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või SEBE Aktsiaselts ametlikult kodulehelt.
116 (SEBE Aktsiaselts)
Liini 116 buss esimeseks peatuseks on Balti Jaam 3 ja viimaseks on Sookaera. 116 (Sookaera) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 116 omab 32 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 49 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma SEBE Aktsiaselts soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 116 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 116 buss jaoks.
Liini 116 reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 116 (Sookaera) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 116 buss või SEBE Aktsiaselts buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos SEBE Aktsiaselts või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid SEBE Aktsiaselts ja iga buss, sealhulgas 116 liini Eesti kohta
116 - Teised suunad
SEBE Aktsiaselts linnas Eesti
- 172 - Tallinn - Lasnamägi - Muuga - Maardu/ Sõiduplaan
- 67 - Pärnu - Audru - Kavaru - Tõstamaa/ Sõiduplaan
- 63-1 - Kavaru - Liu - Audru kirik - Pärnu/ Sõiduplaan
- 94-1 - Pärnu - Vändra - Võidula - Kadjaste - Vändra/ Sõiduplaan
- 116B - Tallinn - IKEA - Kiili - Paekna/ Sõiduplaan
- 26 - Paikuse kool - Tammuru/ Sõiduplaan
- 171 - Tallinn - Loovälja - Maardu/ Sõiduplaan
- 97 - Vändra - Kaisma - Kõnnuveski/ Sõiduplaan
- 106A - Tallinn - Loo - Lagedi/ Sõiduplaan
- 6 - Raja - Mai - Karja - Uus-Sauga - Vana-Sauga/ Sõiduplaan
- 56-2 - Rogenese - Pärnu-Jaagupi - Koonga - Pärnu/ Sõiduplaan
- 101 - Tallinn - Maardu/ Sõiduplaan
- 95 - Vändra - Vihtra - Suurejõe - Vändra/ Sõiduplaan
- 56-1 - Rogenese - Pärnu-Jaagupi - Koonga - Pärnu
- 113 - Saku - Jälgimäe - Vana-Pääsküla - Jälgimäe - Saku/ Sõiduplaan
- 62-1 - Pärnu - Audru kool - Tõstamaa - Varbla - Lihula/ Sõiduplaan
- 7 - Kaubajaam - Haigla - Oja - Tammsaare - Raja/ Sõiduplaan
- 99 - Pärnu - Tori - Aesoo/ Sõiduplaan
- 151A - Tallinn - Laagna - Kuusalu - Loksa - Pärispea - Loksa/ Sõiduplaan
- 47 - Pärnu - Pärnu-Jaagupi - Koonga - Mihkli - Oidremaa - Lõpe/ Sõiduplaan