Liin 107
Balti Jaam
SEBE Aktsiaselts
SEBE Aktsiaselts 107 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
107 buss (Balti Jaam) omab 43 peatust väljub peatusest Munalaskme ja lõpp-peatuseks on Balti Jaam.
Vali altpoolt mistahes 107 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Balti Jaam (43 peatust)
Munalaskme
Sepu Tee
Rummu
Pärniti
Murrangu
Vasalemma
Viigardi
Maeru
Luuri
Lehola
Kulna
Pusuvälja
Rõõmu Kaubamaja
Männiku
Jaama
Keskpargi
Keila Kirik
Luha
Künka
Tutermaa
Pihuoja
Vääna-Posti
Pühaküla
Hüüru
Harku
Bioloogia
Uuemäe
Paemurru
Järvekalda
Järveotsa Tee
Kadaka
Mustamäe
Keemia
Liivaku
Lepistiku
Siili
Linnu Tee
Taksopark
Koidu
Vabaduse Väljak
Hotell Tallinn
Balti Jaam
Balti Jaam
107 KKK
Millal alustab 107 buss sõitmist?
Teenused liinil 107 buss algavad 06:50 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 107 buss sõitmise?
Teenused liinil 107 buss peatuvad 14:55 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, neljapäev, reede
Millal 107 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Balti Jaam Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Balti Jaam Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kui palju maksab 107 (Balti Jaam) bussipilet?
Liini Balti Jaam (Balti Jaam) buss pilet on vahemikus€1.00 kuni €3.70.
Kas SEBE Aktsiaselts’s 107 buss töötab Tööpüha pühadel?
107 buss töötunnid Tööpüha puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 107 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 107 buss peatus.
107 buss sõiduplaan
107 buss marsruut töötab esmaspäev, teisipäev, neljapäev, reede. Regulaarsed töötunnid: 06:50 - 14:55
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 06:50 - 14:55 | 485 |
T | 06:50 - 14:55 | 485 |
K | Ei Sõida | Ei Sõida |
N | 06:50 - 14:55 | 485 |
R | 06:50 - 14:55 | 485 |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
SEBE Aktsiaselts buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 107 (alates Munalaskme), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 107 (Balti Jaam) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu SEBE Aktsiaselts infot kohe.
107 liin buss hind
SEBE Aktsiaselts 107 (Balti Jaam) sõidu hind jääb vahemikku €1.00 ja €3.70. Hinnad võivad muutuda mitmete tegurite tõttu. Lisateavet SEBE Aktsiaselts piletihinna kohta leiate Mooviti rakendusest või SEBE Aktsiaselts ametlikult kodulehelt.
107 (SEBE Aktsiaselts)
Liini 107 buss esimeseks peatuseks on Munalaskme ja viimaseks on Balti Jaam. 107 (Balti Jaam) sõidab vahemikus esmaspäev, teisipäev, neljapäev, reede.
Lisainfo: 107 omab 43 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 74 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma SEBE Aktsiaselts soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 107 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 107 buss jaoks.
Liini 107 reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 107 (Balti Jaam) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 107 buss või SEBE Aktsiaselts buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos SEBE Aktsiaselts või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid SEBE Aktsiaselts ja iga buss, sealhulgas 107 liini Eesti kohta
107 - Teised suunad
SEBE Aktsiaselts linnas Eesti
- 106 - Tallinn - Laagna - Loo/ Sõiduplaan
- 152 - Tallinn - Kuusalu - Kolga - Loksa/ Sõiduplaan
- 8 - Raja-Kuke-Teater-KEK-Oja-Haigla-Papiniidu-Merimetsa/ Sõiduplaan
- 95 - Vändra - Vihtra - Suurejõe - Vändra/ Sõiduplaan
- 10 - Raja - Mai - Karja - Vana-Pärnu/ Sõiduplaan
- 133 - Keila - Ääsmäe - Riisipere - Turba - Ellamaa - Lehetu/ Sõiduplaan
- 42-3 - Pärnu - Rogenese - Pööravere - Uduvere - Pärnu/ Sõiduplaan
- 1A-I - Merimetsa - Mai - Karja - Linakombinaat - Oja - V-Savi/ Sõiduplaan
- 68 - Pärnu - Tõstamaa - Varbla/ Sõiduplaan
- 63-1 - Kavaru - Liu - Audru kirik - Pärnu/ Sõiduplaan
- 12 - Vana-Sauga - Uus-Sauga - Bussijaam/ Sõiduplaan
- 67 - Pärnu - Audru - Kavaru - Tõstamaa/ Sõiduplaan
- 1A-II - Vabaduse park-Papiniidu-Haigla-Oja-Teater-Papiniidu-Niidupark/ Sõiduplaan
- 150 - Tallinn - Laagna - Kostivere - Uus-Rebala - Tallinn/ Sõiduplaan
- 91-3 - Vändra - Tootsi - Tori - Pärnu/ Sõiduplaan
- 347 - Pärnu - Vändra - Suure-Jaani - Viljandi - Tartu/ Sõiduplaan
- 65 - Pärnu - Audru kool - Munalaiu - Tõstamaa/ Sõiduplaan
- 91-2 - Kaansoo - Vändra - Tootsi - Pärnu/ Sõiduplaan
- 154 - Tallinn - Jõelähtme - Kaberla - Kiiu - Kuusalu - Leesi/ Sõiduplaan
- 20 - Haigla - Oja - Vabaduse park/ Sõiduplaan