Liin 12-1
Kesklinn
GoBus AS
GoBus AS 12-1 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
12-1 buss (Kesklinn) omab 24 peatust väljub peatusest Kesklinn ja lõpp-peatuseks on Pargi.
Vali altpoolt mistahes 12-1 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Kesklinn (24 peatust)
Kesklinn
Ruubi
Raudtee
Kingu
Smuuli
Tooma
Suuresilla
Suuresilla Ringi
Laheküla
Kiviraie
Kellamäe
Suuresilla Ringi
Aia
Päevakeskus
Suuresilla
Kauba
Vahtra
Haigla
Abaja
Põduste
Tuulte Roos
Põduste
Abaja
Pargi
12-1 KKK
Millal alustab 12-1 buss sõitmist?
Teenused liinil 12-1 buss algavad 07:40 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, kolmapäev, laupäev.
Millal lõpetab 12-1 buss sõitmise?
Teenused liinil 12-1 buss peatuvad 19:25 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, kolmapäev, laupäev
Millal 12-1 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Kesklinn buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Kesklinn buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 12-1 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 12-1 buss peatus.
12-1 buss sõiduplaan
12-1 buss marsruut töötab esmaspäev, kolmapäev, laupäev, pühapäev. Regulaarsed töötunnid: 07:40 - 19:25
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 07:40 - 19:25 | 105 - 127 |
T | Ei Sõida | Ei Sõida |
K | 07:40 - 19:25 | 105 - 127 |
N | Ei Sõida | Ei Sõida |
R | Ei Sõida | Ei Sõida |
L | 07:40 - 19:25 | 105 - 127 |
P | 07:40 - 19:25 | 105 - 127 |
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 12-1 (alates Kesklinn), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 12-1 (Kesklinn) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
12-1 liin buss hind
GoBus AS 12-1 (Kesklinn) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
12-1 (GoBus AS)
Liini 12-1 buss esimeseks peatuseks on Kesklinn ja viimaseks on Pargi. 12-1 (Kesklinn) sõidab vahemikus esmaspäev, kolmapäev, laupäev, pühapäev.
Lisainfo: 12-1 omab 24 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 24 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 12-1 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 12-1 buss jaoks.
Liini 12-1 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 12-1 (Kesklinn) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 12-1 buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 12-1 liini Eesti kohta
GoBus AS linnas Eesti
- 10 - Rapla - Juuru - Järlepa - Kohila/ Sõiduplaan
- 2209 - Kuressaare-Kõrkküla-Lümanda (Karala-Atla-Lüm. tellimisel)/ Sõiduplaan
- 10B - Räpina - Beresje - Lüübnitsa - Räpina/ Sõiduplaan
- 59B - Räpina - Ahja - Tartu/ Sõiduplaan
- 130 - Tallinn - Vaida - Tuhala - Kose/ Sõiduplaan
- 30D - Valgjärve - Saverna - Krootuse - Põlva/ Sõiduplaan
- 1 - Gagarini - Tehase/ Sõiduplaan
- 90 - Värska - Koidula - Saatse - Räpina - Kauksi - Põlva/ Sõiduplaan
- 2216 - Lümanda-Atla-Lümanda Kihelkonna-Viki-Kihelkonna- Lümanda/ Sõiduplaan
- 2J - Põlva - Kauksi - Ruusa - Räpina/ Sõiduplaan
- 53 - Keskhaigla - Jõhvi - Sillamäe/ Sõiduplaan
- 4901 - Uuetalu-Metsküla-Asuka-Pammana-Leisi/ Sõiduplaan
- 328 - Rakvere - Tallinn/ Sõiduplaan
- 41A - Põlva - Kanepi - Kooraste - Otepää/ Sõiduplaan
- 20B - Taagepera - Tõrva - Valga bussijaam/ Sõiduplaan
- 2H - Räpina - Kauksi - Ruusa - Viluste - Põlva/ Sõiduplaan
- L20 - Haapsalu - Lihula - Virtsu/ Sõiduplaan
- 6103 - Kuressaare-Pihtla-Sandla-Tõlluste-Sandla-Pihtla-Kuressaare/ Sõiduplaan
- L12 - Lihula - Rumba - Kloostri - Lihula/ Sõiduplaan
- 25K - Valga - Keeni - Puka - Rõngu - Palupera - Elva/ Sõiduplaan