Liin 146
Tallinn - Harku - Keila - Ämari - Padise - Harju-Risti - Nõva
Hansabuss AS
Hansabuss AS 146 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
146 buss (Vihterpalu) omab 51 peatust väljub peatusest Balti Jaam 2 ja lõpp-peatuseks on Vihterpalu.
146 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
10:30. Sellel nädalal töötab päevadel argipäev.
Vali altpoolt mistahes 146 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Vihterpalu (51 peatust)
Balti Jaam 2
Viru
Vabaduse Väljak
Lille
Pirni
Humala
Looga
Zoo
Sõudebaasi
Järveotsa Tee
Järvekalda
Paemurru
Uuemäe
Bioloogia
Harku
Hüüru
Pühaküla
Vääna-Posti
Pihuoja
Tutermaa
Künka
Luha
Keila Kirik
Jaama
Männiku
Rõõmu Kaubamaja
Pusuvälja
Kulna
Lehola
Luuri
Maeru
Viigardi
Vasalemma
Murrangu
Ämari
Rummu
Kasepere
Padise
Oti
Määra
Kõmmaste
Risti Kool
Risti Kool
Harju-Risti
Ulamäe
Vilivalla
Vanika
Metskonna
Tamse
Vihterpalu Mõis
Vihterpalu
146 KKK
Millal alustab 146 buss sõitmist?
Teenused liinil 146 buss algavad 10:30 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 146 buss sõitmise?
Teenused liinil 146 buss peatuvad 10:30 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal 146 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Tallinn - Harku - Keila - Ämari - Padise - Harju-Risti - Nõva buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Tallinn - Harku - Keila - Ämari - Padise - Harju-Risti - Nõva buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 146 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 146 buss peatus.
146 buss sõiduplaan
146 buss marsruut töötab argipäev. Regulaarsed töötunnid: 10:30
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 10:30 | Üks väljumine |
T | 10:30 | Üks väljumine |
K | 10:30 | Üks väljumine |
N | 10:30 | Üks väljumine |
R | 10:30 | Üks väljumine |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
Hansabuss AS Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 146 (alates Balti Jaam 2), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 146 (Vihterpalu) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu Hansabuss AS infot kohe.
146 liin buss hind
Hansabuss AS 146 (Vihterpalu) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet Hansabuss AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või Hansabuss AS ametlikult kodulehelt.
146 (Hansabuss AS)
Liini 146 buss esimeseks peatuseks on Balti Jaam 2 ja viimaseks on Vihterpalu. 146 (Vihterpalu) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: 146 omab 51 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 104 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma Hansabuss AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 146 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 146 buss jaoks.
Liini 146 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 146 (Vihterpalu) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 146 buss või Hansabuss AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos Hansabuss AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid Hansabuss AS ja iga buss, sealhulgas 146 liini Eesti kohta
Hansabuss AS linnas Eesti
- 58 - Käsmu - Võsu - Palmse - Sagadi - Rakvere/ Sõiduplaan
- S6 - Püha - Seltsimaja - Vanamõisa - Saue - Laagri - Möldre kool/ Sõiduplaan
- K5 - Oru - Saula - Kanavere - Kolu - Kose - Algkool/ Sõiduplaan
- K30 - Kohila - Alesti - Pahkla - Piiri - Prillimäe - Kohila/ Sõiduplaan
- V1 - Haabneeme - Rohuneeme/ Sõiduplaan
- S12 - Väriheina - Laagri kool - Pääsküla Kool/ Sõiduplaan
- 48 - Rakvere - Veltsi/ Sõiduplaan
- 32 - Tamsalu - Rakvere/ Sõiduplaan
- 129A - Tallinn - Tabasalu - Sõrve - Suurupi/ Sõiduplaan
- 50 - Väike-Maarja - Simuna - Rakvere/ Sõiduplaan
- 29 - Rakvere - Viru-Jaagupi - Simuna/ Sõiduplaan
- 21 - Rakvere - Laada - Sõmeru/ Sõiduplaan
- 9 - Kadrina - Vohnja/ Sõiduplaan
- 108A - Tallinn - Tabasalu - Vääna-Jõesuu - Keila-Joa - Vääna/ Sõiduplaan
- SN3 - Nissi - Turba - Tabara - Nissi - Munalaskme - Nissi/ Sõiduplaan
- K9 - Kose - Tuhala - Oru - Saula - Algkool - GMN/ Sõiduplaan
- V2 - Haabneeme - Leppneeme - Randvere/ Sõiduplaan
- V4A - Haabneeme - Tammneeme - Randvere - Mähe - Viimsi - Haabneeme/ Sõiduplaan
- 108 - Tallinn - Tabasalu - Vääna-Jõesuu - Keila-Joa/ Sõiduplaan
- 118 - Tallinn - Harku - Vääna - Sõrve - Tabasalu - Tallinn/ Sõiduplaan