קו 158
ראשון לציון←לוד
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 158 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 158 (ראשון לציון←לוד) יש 21 תחנות. מסלול הקו מתחיל בקניון אסף/44 ומסתיים במסוף הרכבת הישן/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 158 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ראשון לציון←לוד (21 תחנות)
קניון אסף/44
שער יפו
שער יפו
גדוד אמירים
מחנה מצל''ח 6800
מחנה צריפין
צריפין/בסיס אספקה
בסיס 108
בסיס 108
מחנה מצל''ח 6820
שער ירושלים/בהד 20
בסיס מזון
צריפין/בסיס מזון
מחנה צריפין/מועדון
שער יפו/המרכז רפואי יצחק שמיר
צומת ניר צבי
צומת רמלה צפון
בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל
יוספטל/הצנחנים
תחנת רכבת לוד/יוספטל
מסוף הרכבת הישן/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 158
מתי מתחיל לפעול קו 158?
קו 158 מתחיל לפעול ב-16:10 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 158 מפסיק לעבוד?
קו 158 מפסיק לפעול ב-17:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 158?
כדי לראות מתי קו ראשון לציון←לוד האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ראשון לציון←לוד הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 158 (ראשון לציון←לוד)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ראשון לציון←לוד (ראשון לציון←לוד) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 158 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 158 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 158 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 158 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 158
קו 158 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 16:10 - 17:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 16:10 - 17:00 | 50 |
ב׳ | 16:10 - 17:00 | 50 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 16:10 - 17:00 | 50 |
ה׳ | 16:10 - 17:00 | 50 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל158 (מ קניון אסף/44), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 158 (ראשון לציון←לוד) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 158
תעריף הנסיעה ב158 (ראשון לציון←לוד) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
158 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 158 היא קניון אסף/44 והתחנה האחרונה היא מסוף הרכבת הישן/הורדה.
קו 158 (ראשון לציון←לוד) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 158. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 158.
מעקב אחר קו האוטובוס 158 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 158 (ראשון לציון←לוד) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 158 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 158 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 81 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->שדרות יחד שבטי ישראל/שבט שמעון-לוד-20/ לוח זמנים
- 892 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->אבי עזרי ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 293 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 5 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->בן צבי/צה''ל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 1 - דרך העצמאות/אירית-בנימינה גבעת עדה<->בית ספר כרמים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 25 - עין אבראהים ד-אום אל פחם<->דרך ואדי אלנסור-אום אל פחם-10/ לוח זמנים
- 117 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 694 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 873 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 26 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מעברות-מעברות-10/ לוח זמנים
- 200 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 244 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מעגלי הרי''ם לוין/האדמורים מגור-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 23 - בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב<->מסוף שוהם-שוהם-10/ לוח זמנים
- 357 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 774 - חט''ב א/עבד אל חי-טירה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-10/ לוח זמנים
- 297 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כביש 396/''בי''ח הדסה עין כרם''-ירושלים-1#
- 346 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 182 - ת. רכבת בית שמש-בית שמש<->הזית ב-מטע-10/ לוח זמנים
- 15 - המייסדים/צבר-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 294 - חניון הרטום-ירושלים<->אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים