Liin 16
Kalda
MK Reis-X Osaühing
MK Reis-X Osaühing 16 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
16 buss (Kalda) omab 27 peatust väljub peatusest Palivere ja lõpp-peatuseks on Kalda.
16 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
06:50. Sellel nädalal töötab päevadel argipäev.
Vali altpoolt mistahes 16 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Kalda (27 peatust)
Palivere
Lähtru Tee
Tehase
Kaasiku
Väike-Lähtru
Uusküla
Kirna
Suure-Lähtru
Niinja Tee
Martna
Ehmja
Maalse
Kirimäe
Kabelimäe
Rummu
Võnnu
Üsse
Ridala Raudteejaam
Juurika
Mõisa
Kutsehariduskeskus
Uuemõisa
Rannarootsi
Niine
Veetorn
Kultuurikeskus
Kalda
16 KKK
Millal alustab 16 buss sõitmist?
Teenused liinil 16 buss algavad 06:50 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 16 buss sõitmise?
Teenused liinil 16 buss peatuvad 06:50 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal 16 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Kalda Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Kalda Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas MK Reis-X Osaühing’s 16 buss töötab Nelipüha pühadel?
16 buss töötunnid Nelipüha puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 16 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 16 buss peatus.
16 buss sõiduplaan
16 buss marsruut sõidab esmaspäev kuni reede. Tavalised töötunnid: 06:50
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 06:50 | Üks väljumine |
T | 06:50 | Üks väljumine |
K | 06:50 | Üks väljumine |
N | 06:50 | Üks väljumine |
R | 06:50 | Üks väljumine |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
MK Reis-X Osaühing buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 16 (alates Palivere), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 16 (Kalda) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu MK Reis-X Osaühing infot kohe.
16 liin buss hind
MK Reis-X Osaühing 16 (Kalda) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet MK Reis-X Osaühing piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või MK Reis-X Osaühing ametlikult kodulehelt.
16 (MK Reis-X Osaühing)
Liini 16 buss esimeseks peatuseks on Palivere ja viimaseks on Kalda. 16 (Kalda) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: 16 omab 27 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 56 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma MK Reis-X Osaühing soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 16 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 16 buss jaoks.
Liini 16 reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 16 (Kalda) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 16 buss või MK Reis-X Osaühing buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos MK Reis-X Osaühing või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid MK Reis-X Osaühing ja iga buss, sealhulgas 16 liini Eesti kohta
16 - Teised suunad
MK Reis-X Osaühing linnas Eesti
- 21 - Haapsalu - Pürksi - Österby - Pürksi/ Sõiduplaan
- 383 - Rakvere - Jõgeva - Tartu/ Sõiduplaan
- 26 - Haapsalu - Palivere - Risti - Ellamaa OSALISELT NÕUDELIIN/ Sõiduplaan
- 95A - Kiviõli - Savala - Rääsa - Soonurme - Savala - Maidla/ Sõiduplaan
- 29 - Haapsalu - Kiideva - Puise/ Sõiduplaan
- 34A - Taebla - Herjava - Uuemõisa - Haapsalu/ Sõiduplaan
- 36 - Haapsalu - Taebla - Palivere/ Sõiduplaan
- 94 - Kiviõli - Kohtla-Järve/ Sõiduplaan
- 16A - Palivere - Suure-Lähtru NÕUDELIIN/ Sõiduplaan
- 91B - Kiviõli - Jõhvi - Keskhaigla/ Sõiduplaan
- 35 - Haapsalu - Taebla - Nigula - Linnamäe/ Sõiduplaan
- 1A - Haapsalu bussijaam - Rohuküla sadam TASULINE NÕUDELIIN/ Sõiduplaan
- 90B - Jõhvi - Kiviõli - Püssi/ Sõiduplaan
- 93 - Savala - Kiviõli - Jõhvi - Viru vangla/ Sõiduplaan
- 3 - Lihula maantee - Männiku tee - Kastani - Holmi/ Sõiduplaan
- 321 - Haapsalu - Vana-Vigala - Pärnu/ Sõiduplaan
- 95B - Kiviõli - Säde - Kiviõli - Soonurme - Rääsa - Kiviõli/ Sõiduplaan
- 513 - Püssi - Kiviõli - Vaeküla - Rakvere/ Sõiduplaan
- 367 - Rakvere - Haljala - Tallinn/ Sõiduplaan