Liin 21
Kodara
SEBE Aktsiaselts
SEBE Aktsiaselts 21 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
21 buss (Kodara) omab 27 peatust väljub peatusest Hüntali ja lõpp-peatuseks on Kodara.
21 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
07:30. Sellel nädalal töötab päevadel argipäev.
Vali altpoolt mistahes 21 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Kodara (27 peatust)
Hüntali
Puit
Asfaldi
Madise
Sauga Alevik
Salu
Vingiküla
Savi
Härma
Rohu
Tallinna Maantee
Teater (Pikk Tn)
Bussijaam
Aia
Rannapark
Veeparadiis
Hotell Strand
Kuke
Mai Kool
Mai
Mai Keskus
Papiniidu
Pae
Nurga
Haigla
Niidumetsa
Kodara
21 KKK
Millal alustab 21 buss sõitmist?
Teenused liinil 21 buss algavad 07:30 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 21 buss sõitmise?
Teenused liinil 21 buss peatuvad 07:30 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal 21 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Kodara buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Kodara buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas SEBE Aktsiaselts’s 21 buss töötab Taasiseseisvumispäev pühadel?
21 buss töötunnid Taasiseseisvumispäev puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 21 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 21 buss peatus.
21 buss sõiduplaan
21 buss marsruut sõidab esmaspäev kuni reede. Tavalised töötunnid: 07:30
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 07:30 | Üks väljumine |
T | 07:30 | Üks väljumine |
K | 07:30 | Üks väljumine |
N | 07:30 | Üks väljumine |
R | 07:30 | Üks väljumine |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
SEBE Aktsiaselts buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 21 (alates Hüntali), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 21 (Kodara) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu SEBE Aktsiaselts infot kohe.
21 liin buss hind
SEBE Aktsiaselts 21 (Kodara) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet SEBE Aktsiaselts piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või SEBE Aktsiaselts ametlikult kodulehelt.
21 (SEBE Aktsiaselts)
Liini 21 buss esimeseks peatuseks on Hüntali ja viimaseks on Kodara. 21 (Kodara) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: 21 omab 27 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 39 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma SEBE Aktsiaselts soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 21 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 21 buss jaoks.
Liini 21 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 21 (Kodara) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 21 buss või SEBE Aktsiaselts buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos SEBE Aktsiaselts või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid SEBE Aktsiaselts ja iga buss, sealhulgas 21 liini Eesti kohta
21 - Teised suunad
SEBE Aktsiaselts linnas Eesti
- 92-3 - Vändra - Vihtra - Tori/ Sõiduplaan
- 106 - Tallinn - Laagna - Loo/ Sõiduplaan
- 58-2 - Mihkli - Koonga - Pärnu-Jaagupi - Rogenese/ Sõiduplaan
- 66 - Pärnu - Audru - Värati/ Sõiduplaan
- 65-1 - Pärnu - Lemmetsa - Liu - Munalaiu - Tõstamaa/ Sõiduplaan
- 158 - Tallinn - Jõelähtme - Kaberneeme - Salmistu - Kuusalu/ Sõiduplaan
- 67 - Pärnu - Audru - Kavaru - Tõstamaa/ Sõiduplaan
- 100 - Tallinn - Laagna - Maardu/ Sõiduplaan
- 69 - Lõunakeskuse ekspress (kesklinna)/ Sõiduplaan
- 68 - Pärnu - Tõstamaa - Varbla/ Sõiduplaan
- 52 - Lihula - Oidremaa - Lõpe - Kalli - Irta - Koonga/ Sõiduplaan
- 46 - Pärnu - Eametsa - Lepplaane - Jänesselja - Pärnu/ Sõiduplaan
- 65 - Pärnu - Audru kool - Munalaiu - Tõstamaa/ Sõiduplaan
- 42-3 - Pärnu - Rogenese - Pööravere - Uduvere - Pärnu/ Sõiduplaan
- 12 - Vana-Sauga - Uus-Sauga - Bussijaam/ Sõiduplaan
- 334 - Pärnu - Märjamaa/ Sõiduplaan
- 104A - Tallinn - Loo - Kostivere/ Sõiduplaan
- 5 - Vabaduse park - V-Pärnu/ Sõiduplaan
- 96 - Vändra - Võidula - Kurgja - Rae/ Sõiduplaan
- 17A - Mai kool - Papiniidu - Tähe - KEK - Rabahall/ Sõiduplaan