Liin 25
Haigla - Mai - Riia mnt. -Käreda - Audru kool
SEBE Aktsiaselts
SEBE Aktsiaselts 25 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
25 buss (Audru Kool) omab 34 peatust väljub peatusest Haigla ja lõpp-peatuseks on Audru Kool.
Vali altpoolt mistahes 25 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Audru Kool (34 peatust)
Haigla
Aiamaa
Uus Sild
Pae
Papiniidu
Mai
Mai Kool
Tammsaare
Liiva
Henno
Bussijaam
Teater
Tallinna Maantee
Koidula Muuseum
Toome
Põllu
Vana-Pärnu
Salme
Ringraja
Elise Tee
Meremetsa
Kulliranna
Kurgo
Valgekodu
Koti
Käreda
Audru
Kaske
Rebasefarm
Vigri
Karuslooma
Põldeotsa
Uruste
Audru Kool
25 KKK
Millal alustab 25 buss sõitmist?
Teenused liinil 25 buss algavad 06:44 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev.
Millal lõpetab 25 buss sõitmise?
Teenused liinil 25 buss peatuvad 21:06 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev
Millal 25 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Haigla - Mai - Riia mnt. -Käreda - Audru kool Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Haigla - Mai - Riia mnt. -Käreda - Audru kool Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas SEBE Aktsiaselts’s 25 buss töötab Nelipüha pühadel?
25 buss töötunnid Nelipüha puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 25 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 25 buss peatus.
25 buss sõiduplaan
25 buss marsruut töötab iga päev. Tavalised töötunnid: 06:44 - 21:06
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 06:44 - 21:06 | 60 - 126 |
T | 06:44 - 21:06 | 60 - 126 |
K | 06:44 - 21:06 | 60 - 126 |
N | 06:44 - 21:06 | 60 - 126 |
R | 06:44 - 21:06 | 60 - 126 |
L | 06:44 - 21:06 | 60 - 126 |
P | 06:44 - 21:06 | 60 - 126 |
SEBE Aktsiaselts buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 25 (alates Haigla), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 25 (Audru Kool) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu SEBE Aktsiaselts infot kohe.
25 liin buss hind
SEBE Aktsiaselts 25 (Audru Kool) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet SEBE Aktsiaselts piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või SEBE Aktsiaselts ametlikult kodulehelt.
25 (SEBE Aktsiaselts)
Liini 25 buss esimeseks peatuseks on Haigla ja viimaseks on Audru Kool. 25 (Audru Kool) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 25 omab 34 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 55 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma SEBE Aktsiaselts soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 25 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 25 buss jaoks.
Liini 25 reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 25 (Audru Kool) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 25 buss või SEBE Aktsiaselts buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos SEBE Aktsiaselts või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid SEBE Aktsiaselts ja iga buss, sealhulgas 25 liini Eesti kohta
25 - Teised suunad
SEBE Aktsiaselts linnas Eesti
- 156 - Tallinn - Kuusalu - Kahala - Kolga - Loksa - Hara
- 145 - Tallinn - Harku - Keila - Harju-Elekter - Paldiski/ Sõiduplaan
- 150 - Tallinn - Laagna - Kostivere - Uus-Rebala - Tallinn/ Sõiduplaan
- 45-2 - Pärnu - Lepplaane - Suigu - Tabria/ Sõiduplaan
- 92-2 - Pärnu - Tori - Vihtra - Vändra/ Sõiduplaan
- 4 - Merimetsa - Papiniidu - Haigla - Lina/ Sõiduplaan
- 56-2 - Rogenese - Pärnu-Jaagupi - Koonga - Pärnu/ Sõiduplaan
- 12 - Vana-Sauga - Uus-Sauga - Bussijaam/ Sõiduplaan
- 170 - Tallinn - Laagna - Kärmu - Maardu/ Sõiduplaan
- 151A - Tallinn - Laagna - Kuusalu - Loksa - Pärispea - Loksa/ Sõiduplaan
- 112 - Zoo - Haabersti - Harku - Laagri - Urda - Koidu - Alliku - Saue/ Sõiduplaan
- 56-1 - Rogenese - Pärnu-Jaagupi - Koonga - Pärnu
- 95 - Vändra - Vihtra - Suurejõe - Vändra/ Sõiduplaan
- 54-1 - Pärnu - Audru - Lavassaare/ Sõiduplaan
- 152A - Tallinn - Jõelähtme - Kaberla - Kuusalu - Kolga - Loksa/ Sõiduplaan
- 92-1 - Vändra - Vihtra - Tori - Pärnu/ Sõiduplaan
- 136 - Tallinn - Harku - Keila - Ämari - Madise - Paldiski/ Sõiduplaan
- 178 - Tallinn - Kurtna - Kiisa - Aespa/ Sõiduplaan
- 9 - Vana-Pärnu - Tammsaare - Kuke - Teater - Rääma - Haigla/ Sõiduplaan
- 101 - Tallinn - Maardu/ Sõiduplaan