Liin 235
Tallinna Bussijaam
GoBus AS
GoBus AS 235 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
235 buss (Tallinna Bussijaam) omab 16 peatust väljub peatusest Pärnu Bussijaam ja lõpp-peatuseks on Tallinna Bussijaam.
235 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
18:00. Sellel nädalal töötab päevadel iga päev.
Vali altpoolt mistahes 235 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Tallinna Bussijaam (16 peatust)
Pärnu Bussijaam
Jänesselja
Are
Pärnu-Jaagupi
Libatse
Vene
Märjamaa
Orgita
Vaimõisa
Varbola Tee
Haiba Sild
Jõgisoo
Kanama
Vana-Pääsküla
Järve
Tallinna Bussijaam
235 KKK
Millal alustab 235 buss sõitmist?
Teenused liinil 235 buss algavad 18:00 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev.
Millal lõpetab 235 buss sõitmise?
Teenused liinil 235 buss peatuvad 18:00 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev
Millal 235 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Tallinna Bussijaam Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Tallinna Bussijaam Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas GoBus AS’s 235 buss töötab Nelipüha pühadel?
235 buss töötunnid Nelipüha puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 235 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 235 buss peatus.
235 buss sõiduplaan
235 buss marsruut töötab iga päev. Tavalised töötunnid: 18:00
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 18:00 | Üks väljumine |
T | 18:00 | Üks väljumine |
K | 18:00 | Üks väljumine |
N | 18:00 | Üks väljumine |
R | 18:00 | Üks väljumine |
L | 18:00 | Üks väljumine |
P | 18:00 | Üks väljumine |
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 235 (alates Pärnu Bussijaam), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 235 (Tallinna Bussijaam) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
235 liin buss hind
GoBus AS 235 (Tallinna Bussijaam) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
235 (GoBus AS)
Liini 235 buss esimeseks peatuseks on Pärnu Bussijaam ja viimaseks on Tallinna Bussijaam. 235 (Tallinna Bussijaam) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 235 omab 16 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 125 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 235 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 235 buss jaoks.
Liini 235 reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 235 (Tallinna Bussijaam) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 235 buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 235 liini Eesti kohta
235 - Teised suunad
GoBus AS linnas Eesti
- 5209 - Kuressaare-Laimjala-Pöide-Tornimäe-Kõrkvere-Orissaare-Koguva-Liiva-Nõmmküla-Kallaste-Liiva-Pädaste-Kuivastu/ Sõiduplaan
- 5217 - Kuressaare-Kõljala-Valjala-Laimjala-Orissaare-Hellamaa/ Sõiduplaan
- 75A - Põlva - Ahja - Lootvina - Vastse-Kuuste - Ahja - Põlva/ Sõiduplaan
- 2207 - Kuressaare-Kärla-Kihelkonna-Lümanda-Kõrkküla-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 6101 - Kuressaare-Pihtla-Sandla-Tõlluste-Sandla-Pihtla-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 50 - Jõhvi - Sillamäe/ Sõiduplaan
- 5201 - Kuivastu-Pädaste-Koguva-Orissaare-Pöide-Tornimäe-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 12-4 - Kesklinn-Smuuli-Kellamäe-Smuuli-Keskväljak
- 4106 - KUR-Eikla-Leisi-Pammana-Metsk-Leisi(Triigi sadam tellimisel)KUR/ Sõiduplaan
- 20B - Põlva bussijaam - Lina - Lao - Lina - Põlva bussijaam/ Sõiduplaan
- 99F - Tartu - Vastse-Kuuste - Taevaskoja - Põlva/ Sõiduplaan
- L22 - Lihula - Vatla - Koti - Lihula/ Sõiduplaan
- 35A - Narva - (Auvere) - Sillamäe/ Sõiduplaan
- 5214 - Kuivastu-Orissaare-Kõrkvere-Tornimäe-Laimjala-Kuressaare
- 1105 - KUR-Rahuste-Jämaja-Iide-Mässa-(Laevaehitaja tellimisel)-KUR/ Sõiduplaan
- 20L - Põlva - Peri - Põlva/ Sõiduplaan
- J11 - Loo - Kostivere - Rebala - Manniva - Jägala-Joa - Kostivere/ Sõiduplaan
- 1 - Gagarini - Tehase/ Sõiduplaan
- 27B - Põlva - Saverna - Valgjärve - Saverna - Põlva/ Sõiduplaan
- 31C - Põlva - Krootuse - Saverna - Valgjärve - Aiaste - Otepää/ Sõiduplaan