Liin 17
Vana-Sauga - Rannapark - Haigla - Savi - K-Kodu
SEBE Aktsiaselts
SEBE Aktsiaselts 17 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
17 buss (Kuldne Kodu) omab 27 peatust väljub peatusest Vana-Sauga ja lõpp-peatuseks on Kuldne Kodu.
Vali altpoolt mistahes 17 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Kuldne Kodu (27 peatust)
Vana-Sauga
Laeva
Uus-Sauga
Linda
Tallinna Maantee
Teater (Pikk Tn)
Bussijaam
Aia
Rannapark
Veeparadiis
Hotell Strand
Kuke
Mai Kool
Mai
Mai Keskus
Papiniidu
Pae
Nurga
Haigla
Niidumetsa
Kodara
Kase
Vana-Savi
Mureli
Kirsi
Kek
Kuldne Kodu
17 KKK
Millal alustab 17 buss sõitmist?
Teenused liinil 17 buss algavad 04:47 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev.
Millal lõpetab 17 buss sõitmise?
Teenused liinil 17 buss peatuvad 19:45 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev
Millal 17 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Vana-Sauga - Rannapark - Haigla - Savi - K-Kodu Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Vana-Sauga - Rannapark - Haigla - Savi - K-Kodu Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas SEBE Aktsiaselts’s 17 buss töötab Nelipüha pühadel?
17 buss töötunnid Nelipüha puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 17 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 17 buss peatus.
17 buss sõiduplaan
17 buss marsruut töötab iga päev. Tavalised töötunnid: 04:47 - 19:45
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 04:47 - 19:45 | 60 |
T | 04:47 - 19:45 | 60 |
K | 04:47 - 19:45 | 60 |
N | 04:47 - 19:45 | 60 |
R | 04:47 - 19:45 | 60 |
L | 04:47 - 19:45 | 60 |
P | 04:47 - 19:45 | 60 |
SEBE Aktsiaselts buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 17 (alates Vana-Sauga), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 17 (Kuldne Kodu) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu SEBE Aktsiaselts infot kohe.
17 liin buss hind
SEBE Aktsiaselts 17 (Kuldne Kodu) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet SEBE Aktsiaselts piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või SEBE Aktsiaselts ametlikult kodulehelt.
17 (SEBE Aktsiaselts)
Liini 17 buss esimeseks peatuseks on Vana-Sauga ja viimaseks on Kuldne Kodu. 17 (Kuldne Kodu) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 17 omab 27 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 41 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma SEBE Aktsiaselts soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 17 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 17 buss jaoks.
Liini 17 reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 17 (Kuldne Kodu) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 17 buss või SEBE Aktsiaselts buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos SEBE Aktsiaselts või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid SEBE Aktsiaselts ja iga buss, sealhulgas 17 liini Eesti kohta
17 - Teised suunad
SEBE Aktsiaselts linnas Eesti
- 54-2 - Pärnu - Sanga - Lavassaare/ Sõiduplaan
- 63-2 - Pärnu - Audru kool - Liu/ Sõiduplaan
- 42-3 - Pärnu - Rogenese - Pööravere - Uduvere - Pärnu/ Sõiduplaan
- 106A - Tallinn - Loo - Lagedi/ Sõiduplaan
- 151A - Tallinn - Laagna - Kuusalu - Loksa - Pärispea - Loksa/ Sõiduplaan
- 55 - Pärnu - Paadremaa sild/ Sõiduplaan
- 20A - Kodara - Vana-Savi - Teater/ Sõiduplaan
- 69 - Lõunakeskuse ekspress (kesklinna)/ Sõiduplaan
- 154 - Tallinn - Jõelähtme - Kaberla - Kiiu - Kuusalu - Leesi/ Sõiduplaan
- 104B - Tallinn - Loo - Lagedi mõis - Kostivere - Raasiku - Kuuse tee/ Sõiduplaan
- 136 - Tallinn - Harku - Keila - Ämari - Madise - Paldiski/ Sõiduplaan
- 45-2 - Pärnu - Lepplaane - Suigu - Tabria/ Sõiduplaan
- 12 - Vana-Sauga - Uus-Sauga - Bussijaam/ Sõiduplaan
- 97 - Vändra - Kaisma - Kõnnuveski/ Sõiduplaan
- 104C - Tallinn - Loo - Lagedi mõis - Kostivere - Jõelähtme/ Sõiduplaan
- 19 - Raja - Mai - Karja - Tallinna mnt - Lõo/ Sõiduplaan
- 347 - Pärnu - Vändra - Suure-Jaani - Viljandi - Tartu/ Sõiduplaan
- 117A - Tallinn - Saku/ Sõiduplaan
- 68 - Pärnu - Tõstamaa - Varbla/ Sõiduplaan
- 1A-II - Vabaduse park-Papiniidu-Haigla-Oja-Teater-Papiniidu-Niidupark/ Sõiduplaan