Liin 253
Haapsalu Bussijaam
GoBus AS
GoBus AS 253 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
253 buss (Haapsalu Bussijaam) omab 37 peatust väljub peatusest Tallinna Bussijaam ja lõpp-peatuseks on Haapsalu Bussijaam.
253 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
21:00. Sellel nädalal töötab päevadel iga päev.
Vali altpoolt mistahes 253 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Haapsalu Bussijaam (37 peatust)
Tallinna Bussijaam
Vana-Pääsküla
Kanama
Laiavainu
Uku Tee
Jõgisoo
Harutee
Allikmäe
Ruila Tee
Laitse Tee
Rallipargi
Hürjapea
Riisipere
Riisipere Mõis
Kivitammi
Turba
Ellamaa
Riiaküla
Rehemäe
Risti
Jaakna
Palivere
Palivere Mõis
Väänla
Turvalepa Tee
Võntküla
Priguldi
Taebla
Taebla Tee
Laikmaa Tee
Rannaküla
Herjava
Mõisa
Uuemõisa
Vahtra Rist
Niine
Haapsalu Bussijaam
253 KKK
Millal alustab 253 buss sõitmist?
Teenused liinil 253 buss algavad 21:00 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev.
Millal lõpetab 253 buss sõitmise?
Teenused liinil 253 buss peatuvad 21:00 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev
Millal 253 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Haapsalu Bussijaam buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Haapsalu Bussijaam buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 253 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 253 buss peatus.
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 253 (alates Tallinna Bussijaam), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 253 (Haapsalu Bussijaam) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
253 liin buss hind
GoBus AS 253 (Haapsalu Bussijaam) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
253 (GoBus AS)
Liini 253 buss esimeseks peatuseks on Tallinna Bussijaam ja viimaseks on Haapsalu Bussijaam. 253 (Haapsalu Bussijaam) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 253 omab 37 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 100 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 253 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 253 buss jaoks.
Liini 253 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 253 (Haapsalu Bussijaam) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 253 buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 253 liini Eesti kohta
253 - Teised suunad
GoBus AS linnas Eesti
- 37 - Valga - Keeni - Puka - Arula - Otepää/ Sõiduplaan
- 2102 - KUR-Nasva-Salme-Toomalõuka-Koimla-Salme-KUR/ Sõiduplaan
- ANIJA 3 - Laidemaa - Lükati - Alavere/ Sõiduplaan
- 68C - Põlva - Mooste - Rasina - (Peterselli) - (Rae) - Mooste/ Sõiduplaan
- 15 - Rapla - Varbola - Pajaka/ Sõiduplaan
- J4 - Manniva - Jõelähtme - Neeme tee - Kaberneeme - Kuusalu kool/ Sõiduplaan
- 39E - Otepää - Vidrike - Sangaste - Valga/ Sõiduplaan
- J10 - Neeme tee - Neeme - Jõelähtme - Manniva - Rebala - Kostivere/ Sõiduplaan
- 14B - Valga-Sangaste-Pühajärve-Otepää/ Sõiduplaan
- 7 - Rapla - Ingliste - Juuru - Kaiu - Kuimetsa/ Sõiduplaan
- 8 - Kvissentali - Roopa/ Sõiduplaan
- 4105 - Leisi-Eikla-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 3 - Aravu rahvamaja - Mehikoorma - Naha - Räpina/ Sõiduplaan
- 62B - Põlva - Vinso - Räpina - Veriora - Mikitamäe - Räpina/ Sõiduplaan
- 51 - Märjamaa - Kernu - Harutee - Tallinn/ Sõiduplaan
- 30 - Valga-Lüllemäe-Valtina-Vähero-Valga/ Sõiduplaan
- 77B - Otepää - Vidrike - Kassiratta - Otepää/ Sõiduplaan
- 235 - Pärnu - Märjamaa - Tallinn/ Sõiduplaan
- 16 - Türi bussijaam - Laupa/ Sõiduplaan
- 1103 - Iide-Lopsigu-Mässa-Anseküla-Salme-Kuressaare/ Sõiduplaan