Liin 25H
Valga Bussijaam
GoBus AS
GoBus AS 25H buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
25H buss (Valga Bussijaam) omab 54 peatust väljub peatusest Elva ja lõpp-peatuseks on Valga Bussijaam.
25H buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
07:45. Sellel nädalal töötab päevadel argipäev.
Vali altpoolt mistahes 25H buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Valga Bussijaam (54 peatust)
Elva
Turuplatsi
Varesepalu
Sipelga
Uderna
Alalooga
Linnu
Pastaku
Hellenurme
Urmi
Soka
Palupera Rist
Palupera Kool
Palupera
Atra
Kadajamäe
Rõngu Kool
Rõngu
Raigaste
Ametmäe
Aakre
Kupu
Aakre Asula
Kasumetsa
Rebaste
Puka Tee
Rahvamaja
Puka
Ruuna
Saarelaane
Kuigatsi
Mägiste
Ädu
Pringi
Palu
Pikaantsu
Keeni
Raudtee
Lota
Antsi
Saksamatsi
Õruste
Mõneku
Tsirguliina
Tõlliste
Sooru Keskus
Sooru
Laane
Allee
Paju
Kelli
Tartu
Foori
Valga Bussijaam
25H KKK
Millal alustab 25H buss sõitmist?
Teenused liinil 25H buss algavad 07:45 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev.
Millal lõpetab 25H buss sõitmise?
Teenused liinil 25H buss peatuvad 07:45 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev
Millal 25H buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Valga Bussijaam Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Valga Bussijaam Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 25H buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 25H buss peatus.
25H buss sõiduplaan
25H buss marsruut sõidab esmaspäev kuni laupäev. Tavalised töötunnid: 07:45
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 07:45 | Üks väljumine |
T | 07:45 | Üks väljumine |
K | 07:45 | Üks väljumine |
N | 07:45 | Üks väljumine |
R | 07:45 | Üks väljumine |
L | 07:45 | Üks väljumine |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 25H (alates Elva), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 25H (Valga Bussijaam) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
25H liin buss hind
GoBus AS 25H (Valga Bussijaam) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
25H (GoBus AS)
Liini 25H buss esimeseks peatuseks on Elva ja viimaseks on Valga Bussijaam. 25H (Valga Bussijaam) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: 25H omab 54 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 110 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 25H buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 25H buss jaoks.
Liini 25H reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 25H (Valga Bussijaam) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 25H buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 25H liini Eesti kohta
GoBus AS linnas Eesti
- 59A - Tartu - Ahja - Räpina/ Sõiduplaan
- 31B - Lüllemäe - Vähero - Valga/ Sõiduplaan
- 25K - Valga - Keeni - Puka - Rõngu - Palupera - Elva/ Sõiduplaan
- 3105 - Kuressaare-Randvere-Mustjala (Tagaranna tellim)/ Sõiduplaan
- 5C - Räpina - Linte - Mehikoorma - Kõnnu - Meelva - Räpina/ Sõiduplaan
- 6104 - Kuressaare-Pihtla-Sandla-Tõlluste-Sandla-Pihtla-Kuressaare
- 2309 - Kuressaare-Kärla-Kihelkonna-(Üru tellimisel)Kärla-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 34A - Põlva - Puskaru - Põlgaste - Kanepi -Põlgaste-Puskaru-Põlva/ Sõiduplaan
- 12A - Linna keskus - Soontaga - Linna keskus/ Sõiduplaan
- 2302 - Kihelkonna-Kärla-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 1 - Bussijaam - Tammiku - Bussijaam
- 5801 - Orissaare-Pöide-Tornimäe-Orissaare/ Sõiduplaan
- 31A - Saverna - Valgjärve - Otepää/ Sõiduplaan
- 42A - Kanepi - Heisri - Ihamaru - Põlva/ Sõiduplaan
- 28 - Krootuse - Prangli - Krootuse - Maaritsa - Saverna/ Sõiduplaan
- 6 - Särevere - Türi - Paide keskväljak/ Sõiduplaan
- 91 - Räpina - Leevaku - Mooste - Põlva - Vastse-Kuuste - Tartu/ Sõiduplaan
- J11 - Loo - Kostivere - Rebala - Manniva - Jägala-Joa - Kostivere/ Sõiduplaan
- 1104 - Kuressaare-Rahuste-Kaunispe-Jämaja-Iide(Mässa tellim)/ Sõiduplaan
- 1108 - Kuressaare-Salme-Rahuste-Kargi-Iide-Mässa-Salme-Kuressaare/ Sõiduplaan