Liin 31
Märjamaa - Päärdu - Teenuse - Märjamaa
GoBus AS
GoBus AS 31 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
31 buss (Kirikuvärava) omab 35 peatust väljub peatusest Lemmiku ja lõpp-peatuseks on Kirikuvärava.
Vali altpoolt mistahes 31 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Kirikuvärava (35 peatust)
Lemmiku
Märjamaa
Kirikuvärava
Metsavahi
Maavahe
Kükita
Toome
Sipa
Sarapiku
Loodna Tee
Pokuti Oja
Käki
Luiste
Teenuse
Looritsa
Vana-Vigala
Jaama
Oese
Kesk-Vigala
Araste
Raba
Kivi-Vigala
Poti
Leibre
Manni
Söödi
Päärdu
Vene
Konuvere
Kaguvere
Paeküla
Postijaama
Lemmiku
Märjamaa
Kirikuvärava
31 KKK
Millal alustab 31 buss sõitmist?
Teenused liinil 31 buss algavad 05:25 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 31 buss sõitmise?
Teenused liinil 31 buss peatuvad 15:15 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev
Millal 31 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Märjamaa - Päärdu - Teenuse - Märjamaa buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Märjamaa - Päärdu - Teenuse - Märjamaa buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 31 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 31 buss peatus.
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 31 (alates Lemmiku), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 31 (Kirikuvärava) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
31 liin buss hind
GoBus AS 31 (Kirikuvärava) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
31 (GoBus AS)
Liini 31 buss esimeseks peatuseks on Lemmiku ja viimaseks on Kirikuvärava. 31 (Kirikuvärava) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 31 omab 35 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 79 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 31 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 31 buss jaoks.
Liini 31 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 31 (Kirikuvärava) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 31 buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 31 liini Eesti kohta
31 - Teised suunad
GoBus AS linnas Eesti
- 81 - Narva - Sillamäe - Jõhvi/ Sõiduplaan
- K8 - Kose - Gümnaasium - Ojasoo - Virla - Kõue - Ardu/ Sõiduplaan
- 32E - Tõrva - Riidaja - Pikasilla - Tõrva/ Sõiduplaan
- 7 - Rapla - Ingliste - Juuru - Kaiu - Kuimetsa/ Sõiduplaan
- 25E - Puka-Aakre-Komsi-Otepää/ Sõiduplaan
- 4103 - Leisi-Eikla-Kiratsi-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 50 - Jõhvi - Sillamäe/ Sõiduplaan
- 5217 - Kuressaare-Kõljala-Valjala-Laimjala-Orissaare-Hellamaa/ Sõiduplaan
- 35A - Valga - Sangaste - Sarapuu - Sihva - Otepää/ Sõiduplaan
- 2309 - Kuressaare-Kärla-Kihelkonna-(Üru tellimisel)Kärla-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 6 - Lõunakeskus - Roheline park/ Sõiduplaan
- 2303 - KUR-Kärla-Kihelkonna-Veere-(Undva)Pidula-Kärla-KUR/ Sõiduplaan
- ANIJA 1 - Kehra - Anija - Jägala - Soodla - Lilli - Kehra/ Sõiduplaan
- 72C - Elva - Otepää/ Sõiduplaan
- 162 - Tallinn - Järvesuu - Peetri - Uuesalu/ Sõiduplaan
- 12-4 - Kesklinn-Smuuli-Kellamäe-Smuuli-Keskväljak/ Sõiduplaan
- 2311 - Kuressaare-Kärla-Kihelkonna/ Sõiduplaan
- 68B - Mooste - Ahja - Rasina - Peterselli - Mooste/ Sõiduplaan
- 235 - Pärnu - Märjamaa - Tallinn/ Sõiduplaan
- 30B - Saverna - Aiaste - Valgjärve - Krootuse - Põlva/ Sõiduplaan