Liin 38
Sindi - Paide mnt. - Tallinna mnt.
Atko Bussiliinid AS
Atko Bussiliinid AS 38 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
38 buss (Raeküla Kool) omab 38 peatust väljub peatusest Madise ja lõpp-peatuseks on Raeküla Kool.
38 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
08:33. Sellel nädalal töötab päevadel argipäev.
Vali altpoolt mistahes 38 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Raeküla Kool (38 peatust)
Madise
Lepplaane Tee
Räägu Tee
Teekääru
Kilksamaa
Harjaka
Muda
Männiku
Valve
Tiglitsa
Karukäpa
Ata
Metsaotsa
Hüntali
Asfaldi
Madise
Niitjõe
Kiilu
Printsu
Tuhkru
Melluka
Central
Lennusalk
Savi
Härma
Rohu
Tallinna Maantee
Teater (Pikk Tn)
Bussijaam
Kalamehe
Liiva
Tammsaare
Mere
Papiniidu
Kännu
Saare
Raeküla
Raeküla Kool
38 KKK
Millal alustab 38 buss sõitmist?
Teenused liinil 38 buss algavad 08:33 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 38 buss sõitmise?
Teenused liinil 38 buss peatuvad 08:33 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal 38 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Sindi - Paide mnt. - Tallinna mnt. buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Sindi - Paide mnt. - Tallinna mnt. buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 38 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 38 buss peatus.
38 buss sõiduplaan
38 buss marsruut töötab argipäev. Regulaarsed töötunnid: 08:33
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 08:33 | Üks väljumine |
T | 08:33 | Üks väljumine |
K | 08:33 | Üks väljumine |
N | 08:33 | Üks väljumine |
R | 08:33 | Üks väljumine |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
Atko Bussiliinid AS Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 38 (alates Madise), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 38 (Raeküla Kool) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu Atko Bussiliinid AS infot kohe.
38 liin buss hind
Atko Bussiliinid AS 38 (Raeküla Kool) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet Atko Bussiliinid AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või Atko Bussiliinid AS ametlikult kodulehelt.
38 (Atko Bussiliinid AS)
Liini 38 buss esimeseks peatuseks on Madise ja viimaseks on Raeküla Kool. 38 (Raeküla Kool) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: 38 omab 38 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 66 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma Atko Bussiliinid AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 38 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 38 buss jaoks.
Liini 38 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 38 (Raeküla Kool) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 38 buss või Atko Bussiliinid AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos Atko Bussiliinid AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid Atko Bussiliinid AS ja iga buss, sealhulgas 38 liini Eesti kohta
38 - Teised suunad
Atko Bussiliinid AS linnas Eesti
- 429 - Põltsamaa - Pisisaare - Kalana - Pauastvere - Põltsamaa/ Sõiduplaan
- 460 - Paide - Imavere - Põltsamaa/ Sõiduplaan
- 46C - Viljandi - Aimla - Tääksi - Suure-Jaani/ Sõiduplaan
- 243 - Jõgeva - Vaimastvere - Vägeva - Vaimastvere - Jõgeva/ Sõiduplaan
- 455 - Põltsamaa - Adavere - Imavere - Pilu - Põltsamaa/ Sõiduplaan
- 401 - Põltsamaa - Aidu - Jõgeva/ Sõiduplaan
- 400-1 - Jõgeva - Aidu - Lustivere - Põltsamaa/ Sõiduplaan
- 59C - Viljandi - Haigla - Võhma - Kõo - Pilistvere/ Sõiduplaan
- 452 - Põltsamaa - Adavere - Põltsamaa/ Sõiduplaan
- 235 - Tartu - Tabivere - Palamuse - Kuremaa - Jõgeva/ Sõiduplaan
- 39 - Pärnu - Tammiste - Urge - Sindi/ Sõiduplaan
- 150A - Jõgeva - Siimusti - Jõgeva/ Sõiduplaan
- 36B - Viljandi - Karula - Auksi - Saarepeedi - Karula - Viljandi/ Sõiduplaan
- 19B - Viljandi - Tuhalaane - Polli - Karksi-Nuia/ Sõiduplaan
- 162 - Jõgeva - Kuremaa - Palamuse - Luua - Nava -Kaarepere - Jõgeva/ Sõiduplaan
- 508 - Põltsamaa - Esku - Lebavere - Vitsjärve - Esku - Põltsamaa/ Sõiduplaan
- 216 - Jõgeva - Laiuse - Sadala - Leedi - Reastvere - Sadala - Laiuse - Jõgeva/ Sõiduplaan
- 9 - Kirikumõis - Viiratsi/ Sõiduplaan
- 122 - Jõgeva - Siimusti - Lahavere - Kalana - Pajusi - Põltsamaa/ Sõiduplaan
- 145 - Jõgeva - Painküla - Jõune - Saduküla - Siimusti - Jõgeva/ Sõiduplaan