Liin 41C
Ulvi Mõis
Hansabuss AS
Hansabuss AS 41C buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
41C buss (Ulvi Mõis) omab 16 peatust väljub peatusest Rakvere Bussijaam ja lõpp-peatuseks on Ulvi Mõis.
41C buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
16:20. Sellel nädalal töötab päevadel esmaspäev, kolmapäev, laupäev, pühapäev.
Vali altpoolt mistahes 41C buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Ulvi Mõis (16 peatust)
Rakvere Bussijaam
Vaala
Metskonna
Viadukti
Sõmeru Tee
Puiestee
Sõmeru
Puiestee
Kaarli Rahvamaja
Kaarli Ülesõit
Vaeküla
Vaeküla-Liiva
Mõedaka
Mäeveeru
Võlumäe
Ulvi Mõis
41C KKK
Millal alustab 41C buss sõitmist?
Teenused liinil 41C buss algavad 09:30 järgnevatel päevadel laupäev.
Millal lõpetab 41C buss sõitmise?
Teenused liinil 41C buss peatuvad 09:30 järgnevatel päevadel laupäev
Millal 41C buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Ulvi Mõis buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Ulvi Mõis buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kui palju maksab 41C (Ulvi Mõis) bussipilet?
Liini Ulvi Mõis (Ulvi Mõis) buss pilet on vahemikus€0.65 kuni €1.00.
Kas minu lähedal on 41C buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 41C buss peatus.
41C buss sõiduplaan
41C buss marsruut töötab esmaspäev, kolmapäev, laupäev, pühapäev. Regulaarsed töötunnid: 16:20
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 16:20 | Üks väljumine |
T | Ei Sõida | Ei Sõida |
K | 16:20 | Üks väljumine |
N | Ei Sõida | Ei Sõida |
R | Ei Sõida | Ei Sõida |
L | 09:30 | Üks väljumine |
P | 16:20 | Üks väljumine |
Hansabuss AS Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 41C (alates Rakvere Bussijaam), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 41C (Ulvi Mõis) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu Hansabuss AS infot kohe.
41C liin buss hind
Hansabuss AS 41C (Ulvi Mõis) sõidu hind jääb vahemikku €0.65 ja €1.00. Hinnad võivad muutuda mitmete tegurite tõttu. Lisateavet Hansabuss AS piletihinna kohta leiate Mooviti rakendusest või Hansabuss AS ametlikult kodulehelt.
41C (Hansabuss AS)
Liini 41C buss esimeseks peatuseks on Rakvere Bussijaam ja viimaseks on Ulvi Mõis. 41C (Ulvi Mõis) sõidab vahemikus esmaspäev, kolmapäev, laupäev, pühapäev.
Lisainfo: 41C omab 16 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 23 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma Hansabuss AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 41C buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 41C buss jaoks.
Liini 41C reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 41C (Ulvi Mõis) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 41C buss või Hansabuss AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos Hansabuss AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid Hansabuss AS ja iga buss, sealhulgas 41C liini Eesti kohta
41C - Teised suunad
Hansabuss AS linnas Eesti
- R9 - Kindluse kool - Järveküla kool - Peetri kool/ Sõiduplaan
- V6 - Haabneeme - Leppneeme - Randvere - Mähe - Muuga/ Sõiduplaan
- R2 - Jüri Gümnaasium - Seli - Lagedi kool/ Sõiduplaan
- V7 - Haabneeme - Leppneeme-Randvere-Muuga-Mähe-Viimsi-Haabneeme/ Sõiduplaan
- V5 - Haabneeme - Kelvingi - Leppneeme sadam/ Sõiduplaan
- H11B - Vääna - Suurupi - Vääna-Jõesuu - Muraste - Meriküla/ Sõiduplaan
- V1 - Haabneeme - Rohuneeme/ Sõiduplaan
- S1 - Jõgisoo - Valingu - Saue - Vanamõisa - Laagri/ Sõiduplaan
- H6 - Türisalu - Humala-Vääna-Künka-Keila-Kumna-Vahi - Vääna/ Sõiduplaan
- V9 - Haabneeme - Viimsi - Mähe-Muuga-Randvere-Leppneeme - Haabneeme/ Sõiduplaan
- 111A - Tallinn - Harku - Vatsla - Tabasalu - Tallinn/ Sõiduplaan
- 15 - Rakvere - Kunda/ Sõiduplaan
- V8 - Haabneeme - Viimsi - Mähe - Randvere - Leppneeme - Haabneeme/ Sõiduplaan
- SV16 - Saku raudteejaam - Uusmäe/ Sõiduplaan
- 57 - Rakvere - Laada - Vaeküla/ Sõiduplaan
- 44 - Rakvere - Väike-Maarja - Simuna - Roela - Rakvere/ Sõiduplaan
- 9 - Kadrina - Vohnja/ Sõiduplaan
- K11 - Rõõmu - Põhja tn-Kirik-Ülesõidu-Raudteejaam - Rõõmu/ Sõiduplaan
- 39A - Tamsalu - Väike-Maarja - Simuna - Rakvere/ Sõiduplaan