587-linja
Mellunmäki
HSL
HSL 587 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
587-bussilla (Mellunmäki) on 58 pysäkkiä alkaen asemalta Ruokkitie ja päättyen asemalle Mellunmäki.
Valitse alta mikä tahansa 587-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Mellunmäki (58 pysäkkiä)
Ruokkitie
Pilkkasiiventie
Räyskäkuja
Haapanatie
Vierumäentie
Lehmustontie
Viklotie
Joutsentie
Teeritie
Korso
Heikantie
Haxberg
Rekolan Asema
Ulrikankuja
Sairaalakatu
Peijaksentie
Koivukylän Asema
Rautkallionkatu
Rasinkatu
Konttitie
Sauvatie
Havukosken Koulu
Hanabölentie
Vanha Myllypolku
Kankikuja
Hakkilankaari
Hakkila
Sähkömetsä
Pavinpolku
Honkakallionkuja
Kaskipolku
Pavi
Kehruukuja
Itä-Hakkilan Koulu
Loimitie
Palttinatie
Äimäkuja
Riimukuja
Nissaksentie
Sotungintie
Orminkuja
Suitsikuja
Kannuskuja
Hakunila
Raudikkopolku
Hevoshaanpolku
Hepopolku
Vaaralantie
Vaaralan Talkootie
Kirkkokuja
Fazerinkuja
Fazerila
Fazerintie
Maratontie
Pallastunturintie
Kuulakuja
Keihästie
Mellunmäki
587 UKK
Mihin aikaan 587 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 587 bussi -pysäkillä klo 04:58 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Mihin aikaan 587 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 587 bussi -pysäkillä klo 22:37 päivnä sunnuntai, torstai.
Milloin 587 bussi saapuu?
Milloin Mellunmäki Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Mellunmäki Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 587 (Mellunmäki) bussi?
Mellunmäki (Mellunmäki) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Kulkeeko toimijan HSL linja 587 bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 587 bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 587 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 587 bussi pysäkki.
587-bussi -aikataulu
587 bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 04:58 - 23:34
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 04:58 - 23:34 | 28 - 60 |
ti | 04:58 - 23:34 | 28 - 60 |
ke | 04:58 - 23:34 | 28 - 60 |
to | 05:24 - 22:37 | 59 - 61 |
pe | 04:58 - 23:34 | 28 - 60 |
la | 05:24 - 22:39 | 55 - 66 |
su | 05:24 - 22:37 | 59 - 61 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 587 (asemalta Ruokkitie), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 587 (Mellunmäki) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
587 -linjan bussi-maksu
HSL 587 (Mellunmäki) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
587 (HSL)
587-bussin ensimmäinen pysäkki on Ruokkitie ja viimeinen pysäkki on Mellunmäki. 587 (Mellunmäki) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 587 -linjalla on 58 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 51 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 587-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 587-bussi-linjalle.
Linjojen 587 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 587 (Mellunmäki) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 587 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 587, Helsinki
587 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 194VT - Nysvidja-Siuntio as.-Evitskog/ Aikataulu
- 816 - Vuosaari(M)-Kallahti-Kallahdenniemi/ Aikataulu
- 99M - Itäkeskus(M)-Mellunmäki(M)
- 349BK - Lepsämänjoki-Hännikäinen-Kalajärvi/ Aikataulu
- 182A - Kirkkonummi-Siuntio-Siuntion kylpylä
- 213X - Elielinaukio-Tuomarila-Espoon keskus
- 8X - Jätkäsaari - Töölö - Sörnäinen (M) - Arabia
- 993 - Taasjärvi-Söderkulla-Box-Gesterby-Nikkilä/ Aikataulu
- 633N - Rautatientori-Simonkylä-Leinelä-Korso-Ahjo-Keravan asema/ Aikataulu
- 717K - Rautatientori-Jakomäki-Vaarala-Hakunila-Tikkurila/ Aikataulu
- 611 - Rautatientori-Siltamäki-Suutarila-Tikkurila/ Aikataulu
- 118 - Tapiola (M)-Urheilupuisto (M)-Suurpelto-Espoon keskus/ Aikataulu
- 994K - Söderkulla-Gumbostrand/ Aikataulu
- 967K - Jokela-Nuppulinna-Purola-Linjamäki-Kellokoski/ Aikataulu
- 147 - Espoonlahti (M)-Laurinlahti-Soukka (M)-Ala-Soukka/ Aikataulu
- 999 - Tikkurila-Söderkulla-Porvoo/ Aikataulu
- 785K - Rautatientori-Kuninkaanmäki-Nikkilä/ Aikataulu
- 520 - Matinkylä (M)-Suurpelto-Leppävaara-Myyrmäki-Martinlaakso/ Aikataulu
- 731 - Hakaniemi-Korso-Kulomäki/ Aikataulu
- 431B - Elielinaukio-Vantaanlaakso/ Aikataulu