Liin 70C
Tartu Bussijaam
GoBus AS
GoBus AS 70C buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
70C buss (Tartu Bussijaam) omab 42 peatust väljub peatusest Antsla ja lõpp-peatuseks on Tartu Bussijaam.
70C buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
14:35. Sellel nädalal töötab päevadel iga päev.
Vali altpoolt mistahes 70C buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Tartu Bussijaam (42 peatust)
Antsla
Keskus
Nässmetsa
Vana-Antsla
Kuldre Rist
Kuldre
Kassi
Kassilaane
Sarapuu
Antsi
Sangaste
Vääna
Restu
Karja
Aanike
Märdi
Matu
Voki
Kondi
Kääriku
Kondi
Voki
Sihva
Raasiku
Ristipealse
Annimatsi
Sõjatamme
Pühajärve
Aedlinna
Otepää
Alajaama
Majasoo
Kastolatsi
Raiga
Kintsli
Nõuni
Ristimäe
Makita
Kodijärve
Pangodi
Ülenurme
Tartu Bussijaam
70C KKK
Millal alustab 70C buss sõitmist?
Teenused liinil 70C buss algavad 14:35 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev.
Millal lõpetab 70C buss sõitmise?
Teenused liinil 70C buss peatuvad 14:35 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev
Millal 70C buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Tartu Bussijaam Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Tartu Bussijaam Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas GoBus AS’s 70C buss töötab Tööpüha pühadel?
70C buss töötunnid Tööpüha puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 70C buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 70C buss peatus.
70C buss sõiduplaan
70C buss marsruut töötab iga päev. Tavalised töötunnid: 14:35
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 14:35 | Üks väljumine |
T | 14:35 | Üks väljumine |
K | 14:35 | Üks väljumine |
N | 14:35 | Üks väljumine |
R | 14:35 | Üks väljumine |
L | 14:35 | Üks väljumine |
P | 14:35 | Üks väljumine |
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 70C (alates Antsla), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 70C (Tartu Bussijaam) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
70C liin buss hind
GoBus AS 70C (Tartu Bussijaam) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
70C (GoBus AS)
Liini 70C buss esimeseks peatuseks on Antsla ja viimaseks on Tartu Bussijaam. 70C (Tartu Bussijaam) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 70C omab 42 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 100 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 70C buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 70C buss jaoks.
Liini 70C reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 70C (Tartu Bussijaam) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 70C buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 70C liini Eesti kohta
GoBus AS linnas Eesti
- 24A - Valga - Keeni - Priipalu - Uniküla - Valga/ Sõiduplaan
- 7 - Jõhvi - Vana-Ahtme - Jõhvi/ Sõiduplaan
- 1112 - Kuressaare-Nasva-Salme-Läätsa-Kuressaare
- 22B - Tõrva - Valga
- 92B - Koidula - Värska - Räpina - Kauksi - Põlva/ Sõiduplaan
- 1A - Bussijaam - Tammiku - Keskhaigla - Bussijaam/ Sõiduplaan
- 21 - Türi bussijaam - Kolu - Laupa - Türi bussijaam
- 2J - Põlva - Kauksi - Ruusa - Räpina/ Sõiduplaan
- 2111 - KUR-Salme-Riksu-Koimla-Lümanda-(Karala Lümanda tellimisel)/ Sõiduplaan
- 2I - Räpina - Kauksi - Põlva/ Sõiduplaan
- 26 - Rapla - Raikküla - Lipa tee - Metsküla OSALISELT NÕUDELIIN/ Sõiduplaan
- 13 - Põlva - Mooste - Kauksi - Põlva/ Sõiduplaan
- 55C - Põlva - Meemaste - Peri - Väimela - Võru
- 11A - Põlva - Valgesoo - Ahja - Rasina - Põlva/ Sõiduplaan
- 91G - Savala - Kiviõli - Jõhvi - Keskhaigla/ Sõiduplaan
- 53 - Keskhaigla - Jõhvi - Sillamäe/ Sõiduplaan
- 98A - Põlva - Varbuse - Krootuse - Liiva - Tartu/ Sõiduplaan
- 59A - Tartu - Ahja - Räpina/ Sõiduplaan
- J13 - Loo - Kostivere-Rebala-Jõelähtme-Jägala-Raasiku - Kostivere/ Sõiduplaan
- 5104 - Kuressaare-Kõljala-Valjala-(Kõnnu-Valjala tellimisel)/ Sõiduplaan