Liin 369
Tartu Bussijaam
GoBus AS
GoBus AS 369 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
369 buss (Tartu Bussijaam) omab 43 peatust väljub peatusest Valga Bussijaam ja lõpp-peatuseks on Tartu Bussijaam.
Vali altpoolt mistahes 369 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Tartu Bussijaam (43 peatust)
Valga Bussijaam
Foori
Tartu
Kelli
Paju
Allee
Laane
Sooru
Tõlliste Tee
Parmu
Õruste
Kesva
Saksamatsi
Kikka
Killinge
Priipalu
Kuigatsi Teerist
Villemsilla
Kõrepi
Puka Tee
Rebaste
Kasumetsa
Aakre
Ametmäe
Raigaste
Rõngu
Tilga
Kirepi
Puiestee
Tammiste
Uderna Tee
Enno
Lille
Turuplatsi
Nooruse
Elva
Arbimäe
Nõo
Teaduspark
Raja
Kaare
Pauluse
Tartu Bussijaam
369 KKK
Millal alustab 369 buss sõitmist?
Teenused liinil 369 buss algavad 13:00 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 369 buss sõitmise?
Teenused liinil 369 buss peatuvad 15:00 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev
Millal 369 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Tartu Bussijaam Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Tartu Bussijaam Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas GoBus AS’s 369 buss töötab Nelipüha pühadel?
369 buss töötunnid Nelipüha puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 369 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 369 buss peatus.
369 buss sõiduplaan
369 buss marsruut töötab iga päev. Tavalised töötunnid: 13:00 - 15:00
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 13:00 - 15:00 | 120 |
T | 13:00 - 15:00 | 120 |
K | 13:00 - 15:00 | 120 |
N | 13:00 - 15:00 | 120 |
R | 13:00 - 15:00 | 120 |
L | 15:00 | Üks väljumine |
P | 15:00 | Üks väljumine |
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 369 (alates Valga Bussijaam), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 369 (Tartu Bussijaam) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
369 liin buss hind
GoBus AS 369 (Tartu Bussijaam) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
369 (GoBus AS)
Liini 369 buss esimeseks peatuseks on Valga Bussijaam ja viimaseks on Tartu Bussijaam. 369 (Tartu Bussijaam) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 369 omab 43 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 105 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 369 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 369 buss jaoks.
Liini 369 reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 369 (Tartu Bussijaam) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 369 buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 369 liini Eesti kohta
369 - Teised suunad
GoBus AS linnas Eesti
- 3101 - Kuressaare-Randvere-Mustjala-(Tagaranna tellim) Kuressaare/ Sõiduplaan
- 64 - Kanepi - Saverna - Otepää - Saverna - Kanepi/ Sõiduplaan
- 36C - Põlva-Karaski-Kanepi-Kaagvere-Otepää-Kanepi-Karaski-Põlva/ Sõiduplaan
- 1 - Rapla raudteejaam - Rapla bussijaam/ Sõiduplaan
- 135A - Tallinn - Jüri - Aruküla/ Sõiduplaan
- 9A - Tõrva-Vanamõisa-Leebiku-Reti-Riidaja/ Sõiduplaan
- 31A - Narva (Sendi) - Narva-Jõesuu/ Sõiduplaan
- 875 - Tartu - Kanepi - Võru
- 32H - Tõrva - Pokardi - Tõrva/ Sõiduplaan
- 25I - Elva - Palupera - Rõngu - Puka - Keeni - Valga/ Sõiduplaan
- 83D - Võru - Orava - Koidula/ Sõiduplaan
- 21 - Ööliin (TP)/ Sõiduplaan
- 98A - Põlva - Varbuse - Krootuse - Liiva - Tartu/ Sõiduplaan
- 13 - Kohila - Hageri - Aespa - Kohila jaam/ Sõiduplaan
- 51 - Jõhvi - Oru - Voka - Sillamäe/ Sõiduplaan
- 99J - Tartu - Vastse-Kuuste - Põlva/ Sõiduplaan
- 15C - Põlva - Vinso - Veriora - Leevi - Veriora -(Kirmsi - Kasesalu)/ Sõiduplaan
- 144 - Tallinn - Kose/ Sõiduplaan
- 20B - Põlva bussijaam - Lina - Lao - Lina - Põlva bussijaam/ Sõiduplaan
- 51 - Hargla - Saru lauatehas - Valga - Sangaste - Otepää - Tartu/ Sõiduplaan