Liin S7
Laagri - Koidu - Saue - Vanamõisa - Valingu - Jõgisoo
Hansabuss AS
Hansabuss AS S7 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
S7 buss (Jõgisoo) omab 30 peatust väljub peatusest Laagri Kool ja lõpp-peatuseks on Jõgisoo.
Vali altpoolt mistahes S7 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Jõgisoo (30 peatust)
Laagri Kool
Rahnu
Laagri Alevik
Metsa
Tuulemurru
Veskirahva
Koidu
Saunapunkt
Suurevälja
Haavasalu
Suurevälja Põik
Saue Jaam
Kuuseheki
Noortekeskus
Pärnasalu
Tule
Saue Kool
Saue Jaam
Suurevälja Põik
Vabaõhukeskuse
Vanamõisa Mõis
Tuuleveski
Jalaka Tee
Pähklisalu Tee
Suurekivi
Ööbiku
Tagasepa
Aila
Uku Tee
Jõgisoo
S7 KKK
Millal alustab S7 buss sõitmist?
Teenused liinil S7 buss algavad 15:20 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab S7 buss sõitmise?
Teenused liinil S7 buss peatuvad 16:15 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal S7 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Laagri - Koidu - Saue - Vanamõisa - Valingu - Jõgisoo buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Laagri - Koidu - Saue - Vanamõisa - Valingu - Jõgisoo buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas Hansabuss AS’s S7 buss töötab Taasiseseisvumispäev pühadel?
S7 buss töötunnid Taasiseseisvumispäev puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on S7 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat S7 buss peatus.
S7 buss sõiduplaan
S7 buss marsruut töötab argipäev. Regulaarsed töötunnid: 15:20 - 16:15
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 15:20 - 16:15 | 55 |
T | 15:20 - 16:15 | 55 |
K | 15:20 - 16:15 | 55 |
N | 15:20 - 16:15 | 55 |
R | 15:20 - 16:15 | 55 |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
Hansabuss AS Teavitused
Vaata kõiki uuendusi S7 (alates Laagri Kool), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad S7 (Jõgisoo) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu Hansabuss AS infot kohe.
S7 liin buss hind
Hansabuss AS S7 (Jõgisoo) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet Hansabuss AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või Hansabuss AS ametlikult kodulehelt.
S7 (Hansabuss AS)
Liini S7 buss esimeseks peatuseks on Laagri Kool ja viimaseks on Jõgisoo. S7 (Jõgisoo) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: S7 omab 30 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 55 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma Hansabuss AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat S7 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan S7 buss jaoks.
Liini S7 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini S7 (Jõgisoo) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini S7 buss või Hansabuss AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos Hansabuss AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid Hansabuss AS ja iga buss, sealhulgas S7 liini Eesti kohta
Hansabuss AS linnas Eesti
- R3 - Aruvalla - Veskitaguse - Vaida - Jüri GMN/ Sõiduplaan
- SN4 - Turba - Kivitammi - Siimika - Lepaste - Ellamaa - Risti/ Sõiduplaan
- V4 - Haabneeme - Leppneeme - Randvere - Mähe - Viimsi - Haabneeme/ Sõiduplaan
- S11 - Saue - Vanamõisa - Laagri - Harku - Vatsla/ Sõiduplaan
- SK2 - Ruila - Kibuna - Laitse - Ruila/ Sõiduplaan
- S6 - Püha - Seltsimaja - Vanamõisa - Saue - Laagri - Möldre kool/ Sõiduplaan
- K4 - Kose - Viskla - Kose/ Sõiduplaan
- R1 - Annuse - Mõigu - Assaku - Kurna - Jüri Gümnaasium/ Sõiduplaan
- 29 - Rakvere - Viru-Jaagupi - Simuna/ Sõiduplaan
- H4 - Tabasalu - Vääna-Jõesuu-Vääna-Sõrve - Tabasalu/ Sõiduplaan
- 15 - Rakvere - Kunda/ Sõiduplaan
- KV2 - Keila - Karjaküla - SOS lasteküla - Klooga - Laulasmaa/ Sõiduplaan
- K2 - Gümnaasium - Kose - Ravila - Vardja küla/ Sõiduplaan
- 111 - Tallinn - Tabasalu - Vatsla - Harku - Tallinn/ Sõiduplaan
- 23 - Lasila - Karitsa - Tõrma - Järni - Lasila/ Sõiduplaan
- 129 - Tallinn - Tabasalu - Suurupi/ Sõiduplaan
- R12 - Lagedi kool - Tuulevälja - Seli - Pajupea - Jüri Gümnaasium/ Sõiduplaan
- R12A - Jüri Gümnaasium - Jüri tee - Lagedi kool/ Sõiduplaan
- Ä4 - Ääsmäe - Koppelmaa - Tuula - Ääsmäe/ Sõiduplaan
- P2 - Tammi - Madise-Padise-Metsarahu-Audevälja - Risti kool/ Sõiduplaan