S7 - Jõgisoo Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 | Väljumine #2 |
---|---|---|
Laagri Kool | 15:20 | 16:15 |
Rahnu | 15:21 | 16:16 |
Laagri Alevik | 15:22 | 16:17 |
Metsa | 15:23 | 16:18 |
Tuulemurru | 15:24 | 16:19 |
Veskirahva | 15:27 | 16:22 |
Koidu | 15:30 | 16:25 |
Saunapunkt | 15:31 | 16:26 |
Suurevälja | 15:33 | 16:28 |
Haavasalu | 15:34 | 16:29 |
Suurevälja Põik | 15:35 | 16:30 |
Saue Jaam | 15:35 | 16:30 |
Kuuseheki | 15:36 | 16:31 |
Noortekeskus | 15:38 | 16:33 |
Pärnasalu | 15:39 | 16:34 |
Tule | 15:40 | 16:35 |
Saue Kool | 15:41 | 16:36 |
Saue Jaam | 15:45 | 16:40 |
Suurevälja Põik | 15:47 | 16:42 |
Vabaõhukeskuse | 15:48 | 16:43 |
Vanamõisa Mõis | 15:57 | 16:52 |
Tuuleveski | 15:58 | 16:53 |
Jalaka Tee | 16:00 | 16:55 |
Pähklisalu Tee | 16:02 | 16:57 |
Suurekivi | 16:04 | 16:59 |
Ööbiku | 16:04 | 16:59 |
Tagasepa | 16:07 | 17:02 |
Aila | 16:08 | 17:03 |
Uku Tee | 16:12 | 17:07 |
Jõgisoo | 16:15 | 17:10 |
Hansabuss AS Bus sõiduplaan - S7 (Jõgisoo)
Hansabuss AS Bus sõiduplaan S7 liinil, Jõgisoo, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Laagri Kool jaam peatuseni Jõgisoo jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Hansabuss AS graafiku abil.