Kuidas saada linnas Tartu asukohta mobilab. HQ: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti mobilab. HQ jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti mobilab. HQ jõudmiseks on:

  • Riiamäe on 287 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pepleri on 304 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kaubamaja on 491 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad mobilab. HQ juures?

Need Buss liinid peatuvad mobilab. HQ juures: 18, 3, 324, 350, 37, 4, 7, 99A.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta mobilab. HQ linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti mobilab. HQ? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti mobilab. HQ pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti mobilab. HQ jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile mobilab. HQ lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Riiamäe; Pepleri; Kaubamaja.

Sihtpunkti mobilab. HQ jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 18, 3, 324, 350, 37, 4, 7, 99A

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast mobilab. HQ.

Muudame sihtpunkti mobilab. HQ sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

mobilab. HQ, Tartu
Lihtsam saada mobilab. HQ kasutades app!