1
1 - Vana-Pärnu Ajakava
pühapäev kuni laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Merimetsa | 4:00 |
Hirve | 4:01 |
Olevi | 4:02 |
Haraka | 4:03 |
Viru | 4:04 |
Raja | 4:05 |
Mai Keskus | 4:06 |
Papiniidu | 4:07 |
Mere | 4:08 |
Tammsaare | 4:10 |
Liiva | 4:11 |
Henno | 4:12 |
Bussijaam | 4:13 |
Teater | 4:14 |
Tallinna Maantee | 4:16 |
Koidula Muuseum | 4:17 |
Toome | 4:18 |
Põllu | 4:19 |
Vana-Pärnu | 4:20 |
SEBE Aktsiaselts Bus sõiduplaan - 1 (Vana-Pärnu)
SEBE Aktsiaselts Bus sõiduplaan 1 liinil, Vana-Pärnu, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Merimetsa jaam peatuseni Vana-Pärnu jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase SEBE Aktsiaselts graafiku abil.