Liin 1
Merimetsa - Papiniidu - Riia mnt - Vana-Pärnu
SEBE Aktsiaselts
SEBE Aktsiaselts 1 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
1 buss (Vana-Pärnu) omab 19 peatust väljub peatusest Merimetsa ja lõpp-peatuseks on Vana-Pärnu.
1 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
04:00. Sellel nädalal töötab päevadel iga päev.
Vali altpoolt mistahes 1 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Vana-Pärnu (19 peatust)
Merimetsa
Hirve
Olevi
Haraka
Viru
Raja
Mai Keskus
Papiniidu
Mere
Tammsaare
Liiva
Henno
Bussijaam
Teater
Tallinna Maantee
Koidula Muuseum
Toome
Põllu
Vana-Pärnu
1 KKK
Millal alustab 1 buss sõitmist?
Teenused liinil 1 buss algavad 04:00 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev.
Millal lõpetab 1 buss sõitmise?
Teenused liinil 1 buss peatuvad 04:00 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev
Millal 1 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Merimetsa - Papiniidu - Riia mnt - Vana-Pärnu buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Merimetsa - Papiniidu - Riia mnt - Vana-Pärnu buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas SEBE Aktsiaselts’s 1 buss töötab Taasiseseisvumispäev pühadel?
1 buss töötunnid Taasiseseisvumispäev puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 1 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 1 buss peatus.
1 buss sõiduplaan
1 buss marsruut töötab iga päev. Tavalised töötunnid: 04:00
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 04:00 | Üks väljumine |
T | 04:00 | Üks väljumine |
K | 04:00 | Üks väljumine |
N | 04:00 | Üks väljumine |
R | 04:00 | Üks väljumine |
L | 04:00 | Üks väljumine |
P | 04:00 | Üks väljumine |
SEBE Aktsiaselts buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 1 (alates Merimetsa), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 1 (Vana-Pärnu) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu SEBE Aktsiaselts infot kohe.
1 liin buss hind
SEBE Aktsiaselts 1 (Vana-Pärnu) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet SEBE Aktsiaselts piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või SEBE Aktsiaselts ametlikult kodulehelt.
1 (SEBE Aktsiaselts)
Liini 1 buss esimeseks peatuseks on Merimetsa ja viimaseks on Vana-Pärnu. 1 (Vana-Pärnu) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 1 omab 19 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 20 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma SEBE Aktsiaselts soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 1 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 1 buss jaoks.
Liini 1 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 1 (Vana-Pärnu) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 1 buss või SEBE Aktsiaselts buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos SEBE Aktsiaselts või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid SEBE Aktsiaselts ja iga buss, sealhulgas 1 liini Eesti kohta
1 - Teised suunad
SEBE Aktsiaselts linnas Eesti
- 102 - Tallinn - Laagna - Muuga - Maardu/ Sõiduplaan
- 106 - Tallinn - Laagna - Loo/ Sõiduplaan
- 53 - Pärnu - Kalli - Koonga/ Sõiduplaan
- 48-1 - Pärnu - Are - Suigu - Tootsi/ Sõiduplaan
- 58-1 - Mihkli - Koonga - Pärnu-Jaagupi - Rogenese/ Sõiduplaan
- S8 - Saue - Ruila - Riisipere - Lehetu - Turba - Ellamaa/ Sõiduplaan
- 150 - Tallinn - Laagna - Kostivere - Uus-Rebala - Tallinn/ Sõiduplaan
- 158 - Tallinn - Jõelähtme - Kaberneeme - Salmistu - Kuusalu/ Sõiduplaan
- 117 - Tallinn - Saku - Kiisa - Tagadi - Männiku/ Sõiduplaan
- 133 - Keila - Ääsmäe - Riisipere - Turba - Ellamaa - Lehetu/ Sõiduplaan
- 25 - Haigla - Mai - Riia mnt. -Käreda - Audru kool/ Sõiduplaan
- 54-2 - Pärnu - Sanga - Lavassaare/ Sõiduplaan
- 163 - Tallinn - Ääsmäe - Ruila - Kernu - Haiba/ Sõiduplaan
- 114 - Tallinn - Haabneeme - Rohuneeme/ Sõiduplaan
- 22 - Vabaduse park - Turg - Mere - Papiniidu - Tammiste lasteaed/ Sõiduplaan
- 178 - Tallinn - Kurtna - Kiisa - Aespa/ Sõiduplaan
- 106C - Tallinn - Loo - Lagedi kool - Kostivere/ Sõiduplaan
- 174 - Tallinn - Viimsi - Haabneeme/ Sõiduplaan
- 42-2 - Pärnu - Libatse/ Sõiduplaan
- 93 - Pärnu - Tori - Tootsi/ Sõiduplaan