10 - Tamsalu Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Salla Mõis | 7:24 |
Salla | 7:25 |
Töökoda | 7:28 |
Käru | 7:30 |
Peetsu | 7:32 |
Karaski | 7:35 |
Simuna | 7:41 |
Simuna Kool | 7:42 |
Simuna | 7:44 |
Simuna Kalmistu | 7:46 |
Hirla | 7:48 |
Väike-Tammiku | 7:52 |
Lammasküla | 7:55 |
Kultuurikeskus | 7:57 |
Rakke | 8:00 |
Ao | 8:03 |
Välja | 8:06 |
Liigvalla | 8:07 |
Puhmu | 8:08 |
Varangu | 8:12 |
Pikevere | 8:13 |
Raigu | 8:16 |
Ilmandu | 8:17 |
Kiltsi | 8:21 |
Vao Tee | 8:24 |
Liivaküla | 8:25 |
Ebavere | 8:26 |
Kaarma | 8:28 |
Väike-Maarja | 8:32 |
Ärina | 8:35 |
Ilumäe | 8:37 |
Loksa | 8:38 |
Sauvälja | 8:40 |
Uudeküla | 8:42 |
Ääsi | 8:43 |
Tamsalu | 8:44 |
pühapäev ja laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Rakke | 8:00 |
Ao | 8:03 |
Välja | 8:06 |
Liigvalla | 8:07 |
Puhmu | 8:08 |
Varangu | 8:12 |
Pikevere | 8:13 |
Raigu | 8:16 |
Ilmandu | 8:17 |
Kiltsi | 8:21 |
Vao Tee | 8:24 |
Liivaküla | 8:25 |
Ebavere | 8:26 |
Kaarma | 8:28 |
Väike-Maarja | 8:32 |
Ärina | 8:35 |
Ilumäe | 8:37 |
Loksa | 8:38 |
Sauvälja | 8:40 |
Uudeküla | 8:42 |
Ääsi | 8:43 |
Tamsalu | 8:44 |
Hansabuss AS Bus sõiduplaan - 10 (Tamsalu)
Hansabuss AS Bus sõiduplaan 10 liinil, Tamsalu, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Salla Mõis jaam peatuseni Tamsalu jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Hansabuss AS graafiku abil.