Liin 10
Tamsalu
Hansabuss AS
Hansabuss AS 10 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
10 buss (Tamsalu) omab 36 peatust väljub peatusest Salla Mõis ja lõpp-peatuseks on Tamsalu.
10 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
07:24. Sellel nädalal töötab päevadel iga päev.
Vali altpoolt mistahes 10 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Tamsalu (36 peatust)
Salla Mõis
Salla
Töökoda
Käru
Peetsu
Karaski
Simuna
Simuna Kool
Simuna
Simuna Kalmistu
Hirla
Väike-Tammiku
Lammasküla
Kultuurikeskus
Rakke
Ao
Välja
Liigvalla
Puhmu
Varangu
Pikevere
Raigu
Ilmandu
Kiltsi
Vao Tee
Liivaküla
Ebavere
Kaarma
Väike-Maarja
Ärina
Ilumäe
Loksa
Sauvälja
Uudeküla
Ääsi
Tamsalu
10 KKK
Millal alustab 10 buss sõitmist?
Teenused liinil 10 buss algavad 07:24 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 10 buss sõitmise?
Teenused liinil 10 buss peatuvad 07:24 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal 10 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Tamsalu buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Tamsalu buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kui palju maksab 10 (Tamsalu) bussipilet?
Liini Tamsalu (Tamsalu) buss pilet on vahemikus€0.65 kuni €2.55.
Kas minu lähedal on 10 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 10 buss peatus.
10 buss sõiduplaan
10 buss marsruut töötab iga päev. Tavalised töötunnid: 07:24
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 07:24 | Üks väljumine |
T | 07:24 | Üks väljumine |
K | 07:24 | Üks väljumine |
N | 07:24 | Üks väljumine |
R | 07:24 | Üks väljumine |
L | 08:00 | Üks väljumine |
P | 08:00 | Üks väljumine |
Hansabuss AS Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 10 (alates Salla Mõis), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 10 (Tamsalu) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu Hansabuss AS infot kohe.
10 liin buss hind
Hansabuss AS 10 (Tamsalu) sõidu hind jääb vahemikku €0.65 ja €2.55. Hinnad võivad muutuda mitmete tegurite tõttu. Lisateavet Hansabuss AS piletihinna kohta leiate Mooviti rakendusest või Hansabuss AS ametlikult kodulehelt.
10 (Hansabuss AS)
Liini 10 buss esimeseks peatuseks on Salla Mõis ja viimaseks on Tamsalu. 10 (Tamsalu) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 10 omab 36 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 70 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma Hansabuss AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 10 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 10 buss jaoks.
Liini 10 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 10 (Tamsalu) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 10 buss või Hansabuss AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos Hansabuss AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid Hansabuss AS ja iga buss, sealhulgas 10 liini Eesti kohta
10 - Teised suunad
Hansabuss AS linnas Eesti
- KV1 - Risti - Audevälja-Padise-Tammi-Põllküla-Klooga-Laulasmaa/ Sõiduplaan
- 58 - Käsmu - Võsu - Palmse - Sagadi - Rakvere/ Sõiduplaan
- V5 - Haabneeme - Kelvingi - Leppneeme sadam/ Sõiduplaan
- P2 - Tammi - Madise-Padise-Metsarahu-Audevälja - Risti kool/ Sõiduplaan
- S5 - Saue - Koidu - Laagri - Alliku/ Sõiduplaan
- 19 - Rakvere - Vihula - Vergi - Võsu - Rakvere/ Sõiduplaan
- K1 - Gümnaasium - Kose - Kose-Uuemõisa - Sepa - Oru - Tuhala/ Sõiduplaan
- 26 - Rakvere - Vinni - Pajusti - Rakvere/ Sõiduplaan
- SK1 - Kernu - Haiba - Ruila - Allikamäe - Muusika - Kernu/ Sõiduplaan
- 34A - Rakvere - Karitsa - Lasila/ Sõiduplaan
- S12 - Väriheina - Laagri kool - Pääsküla Kool/ Sõiduplaan
- SK2 - Ruila - Kibuna - Laitse - Ruila/ Sõiduplaan
- 65 - Rakvere - Laekvere - Avinurme - Mustvee/ Sõiduplaan
- SV12 - Saku - Aespa - Kurtna/ Sõiduplaan
- SV16 - Saku raudteejaam - Uusmäe/ Sõiduplaan
- R11 - Lagedi kool - Lagedi - Kesa - Jüri Gümnaasium/ Sõiduplaan
- K13 - SOS - Tervisekeskus - Kirik - Raudteejaam - Rõõmu - Tammermaa/ Sõiduplaan
- 65A - Rakvere - Laekvere/ Sõiduplaan
- 31 - Tapa - Vohnja - Kadrina - Rakvere/ Sõiduplaan
- P5 - Hatu - Risti - Vasalemma - Ämari - Paldiski/ Sõiduplaan