136 - Tartu Bussijaam Ajakava
pühapäev kuni laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Viljandi Bussijaam | 8:45 |
Teemeistri | 8:49 |
Vana-Võidu Teerist | 8:51 |
Leemeti | 8:53 |
Tusti | 8:55 |
Kalmetu | 8:58 |
Kalmetu Kool | 8:59 |
Valma Teerist | 9:04 |
Oiu | 9:06 |
Leie | 9:09 |
Vaibla | 9:11 |
Väike-Rakke | 9:19 |
Ristimäe | 9:26 |
Puhja | 9:27 |
Väike-Ulila | 9:32 |
Rõhu | 9:37 |
Märja | 9:43 |
Eerika | 9:46 |
Ravila | 9:48 |
Maarjamõisa Haigla | 9:50 |
Pauluse | 9:54 |
Tartu Bussijaam | 10:00 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - 136 (Tartu Bussijaam)
GoBus AS Bus sõiduplaan 136 liinil, Tartu Bussijaam, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Viljandi Bussijaam jaam peatuseni Tartu Bussijaam jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil.