136
136 - Viljandi Bussijaam Ajakava
pühapäev kuni laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Tartu Bussijaam | 12:00 |
Maarjamõisa Haigla | 12:06 |
Eerika | 12:09 |
Märja | 12:10 |
Rõhu | 12:16 |
Väike-Ulila | 12:21 |
Puhja | 12:27 |
Ristimäe | 12:28 |
Väike-Rakke | 12:35 |
Vaibla | 12:42 |
Leie | 12:45 |
Oiu | 12:48 |
Valma Teerist | 12:50 |
Kalmetu Kool | 12:55 |
Kalmetu | 12:56 |
Tusti | 12:58 |
Leemeti | 13:00 |
Vana-Võidu Teerist | 13:03 |
Teemeistri | 13:05 |
Kesklinna Kool | 13:08 |
Viljandi Bussijaam | 13:10 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - 136 (Viljandi Bussijaam)
GoBus AS Bus sõiduplaan 136 liinil, Viljandi Bussijaam, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Tartu Bussijaam jaam peatuseni Viljandi Bussijaam jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil.