18J
18J - Valga Bussijaam Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Lüllemäe | 14:18 |
Lüllemäe Kool | 14:20 |
Kassi | 14:22 |
Karula Rist | 14:24 |
Töökoja | 14:26 |
Karula | 14:27 |
Pikkjärve | 14:29 |
Leetuse | 14:30 |
Kitse | 14:33 |
Tamme Allee | 14:35 |
Kaagjärve Mõis | 14:36 |
Lõhmusmäe | 14:37 |
Ratsimäe | 14:39 |
Kaagjärve | 14:41 |
Kaagjärve Teerist | 14:43 |
Kase | 14:44 |
Londi | 14:45 |
Palu | 14:46 |
Toogipalu | 14:47 |
Laatsi | 14:48 |
Pagari | 14:49 |
Andrese | 14:50 |
Turu Park | 14:53 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - 18J (Valga Bussijaam)
GoBus AS Bus sõiduplaan 18J liinil, Valga Bussijaam, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Lüllemäe jaam peatuseni Valga Bussijaam jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil.