29 - Elektrijaam Ajakava
pühapäev, esmaspäev ja laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Keskhaigla | 6:40 |
Lehola | 6:41 |
Sõpruse | 6:42 |
Altserva | 6:43 |
Ahtme Põhikool | 6:44 |
Õpetajate | 6:46 |
Ahtme Kaubakeskus | 6:47 |
Iidla | 6:48 |
Pargitaguse | 6:49 |
Lasteaia | 6:51 |
Pargi Keskus | 6:52 |
Postkontor | 6:54 |
Rahu | 6:55 |
Jõhvi Kalmistu | 6:56 |
Ilvese | 7:00 |
Kukruse | 7:01 |
Paate | 7:02 |
Lydia Koidula | 7:04 |
Virumaa Kolledž | 7:05 |
Keskallee | 7:06 |
Kalevi | 7:07 |
Olevi | 7:08 |
Loomemaja | 7:10 |
Rahvapargi | 7:11 |
Vanalinn | 7:12 |
Elektrijaam | 7:17 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - 29 (Elektrijaam)
GoBus AS Bus sõiduplaan 29 liinil, Elektrijaam, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Keskhaigla jaam peatuseni Elektrijaam jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil. Uuendame 29 sõiduplaani sihtkohast Keskhaigla sihtkohta Elektrijaam kord päevas südaööl.