Liin 29
Elektrijaam
GoBus AS
GoBus AS 29 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
29 buss (Elektrijaam) omab 26 peatust väljub peatusest Keskhaigla ja lõpp-peatuseks on Elektrijaam.
29 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
06:40. Sellel nädalal töötab päevadel esmaspäev, laupäev, pühapäev.
Vali altpoolt mistahes 29 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Elektrijaam (26 peatust)
Keskhaigla
Lehola
Sõpruse
Altserva
Ahtme Põhikool
Õpetajate
Ahtme Kaubakeskus
Iidla
Pargitaguse
Lasteaia
Pargi Keskus
Postkontor
Rahu
Jõhvi Kalmistu
Ilvese
Kukruse
Paate
Lydia Koidula
Virumaa Kolledž
Keskallee
Kalevi
Olevi
Loomemaja
Rahvapargi
Vanalinn
Elektrijaam
29 KKK
Millal alustab 29 buss sõitmist?
Teenused liinil 29 buss algavad 06:40 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, laupäev.
Millal lõpetab 29 buss sõitmise?
Teenused liinil 29 buss peatuvad 06:40 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, laupäev
Millal 29 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Elektrijaam buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Elektrijaam buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 29 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 29 buss peatus.
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 29 (alates Keskhaigla), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 29 (Elektrijaam) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
29 liin buss hind
GoBus AS 29 (Elektrijaam) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
29 (GoBus AS)
Liini 29 buss esimeseks peatuseks on Keskhaigla ja viimaseks on Elektrijaam. 29 (Elektrijaam) sõidab vahemikus esmaspäev, laupäev, pühapäev.
Lisainfo: 29 omab 26 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 37 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 29 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 29 buss jaoks.
Liini 29 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 29 (Elektrijaam) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 29 buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 29 liini Eesti kohta
29 - Teised suunad
GoBus AS linnas Eesti
- 8B - Piiripalu - Liive - Tsirguliina kool - Sooru - Piiripalu/ Sõiduplaan
- 99A - Lao - Põlva - Taevaskoja - Vastse-Kuuste - Tartu/ Sõiduplaan
- 1104 - Kuressaare-Rahuste-Kaunispe-Jämaja-Iide(Mässa tellim)/ Sõiduplaan
- 52 - Võru - Ridali - Tilsi - Laheda - Väimela - Võru/ Sõiduplaan
- 4106 - KUR-Eikla-Leisi-Pammana-Metsk-Leisi(Triigi sadam tellimisel)KUR/ Sõiduplaan
- 82 - Kohtla-Järve - Jõhvi - Sillamäe - Narva/ Sõiduplaan
- 2216 - Lümanda-Atla-Lümanda Kihelkonna-Viki-Kihelkonna- Lümanda/ Sõiduplaan
- 313 - Tõrva - Tartu/ Sõiduplaan
- 21A - Orava - Võru - Tilsi - Põlva - Ihamaru - Tartu/ Sõiduplaan
- 93 - Põlva - Kauksi - Räpina - Värska - Saatse - Värska/ Sõiduplaan
- 5D - Räpina - Linte - Naha - Kõnnu - Meelva - Räpina/ Sõiduplaan
- 18 - Rapla - Kohila/ Sõiduplaan
- 3 - Bussijaam-Muratsi-Nooruse-Bussijaam-Kingu-Koja/ Sõiduplaan
- L32 - Virtsu - Lihula - Kullamaa kool - Risti/ Sõiduplaan
- 72A - Otepää - Elva/ Sõiduplaan
- 5211 - Kuressaare-Kõljala-Laimjala-Orissaare-Kuivastu/ Sõiduplaan
- 56 - Kanepi - Saverna - Krootuse - Põlva/ Sõiduplaan
- 92D - Koidula - Värska - Räpina - Ruusa - Partsi - Põlva/ Sõiduplaan
- 22 - Türi bussijaam - Väätsa kool/ Sõiduplaan
- 27 - Risti - Ellamaa/ Sõiduplaan