31B - Jäähall Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 | Väljumine #2 |
---|---|---|
Auga | 7:00 | 14:15 |
Toome | 7:01 | 14:16 |
Männi | 7:02 | 14:17 |
Lydia Koidula | 7:03 | 14:18 |
Nooruse | 7:04 | 14:19 |
Luha | 7:05 | 14:20 |
Kajaka | 7:06 | 14:21 |
Meresuu | 7:07 | 14:22 |
Apteegi | 7:09 | 14:24 |
Sauna | 7:12 | 14:27 |
Kalda | 7:13 | 14:28 |
Linda | 7:14 | 14:29 |
Jõesuu Kalmistu | 7:15 | 14:30 |
Kudruküla | 7:16 | 14:31 |
Aiaotsa | 7:16 | 14:31 |
Pihlaka | 7:17 | 14:32 |
Marja | 7:18 | 14:33 |
Riigiküla | 7:19 | 14:34 |
Riigimõisa | 7:20 | 14:35 |
Progress Suvilad | 7:22 | 14:37 |
Peetri Rist | 7:23 | 14:38 |
Jõesuu | 7:24 | 14:39 |
Jõe | 7:25 | 14:40 |
Sepa | 7:26 | 14:41 |
Vestervalli | 7:27 | 14:42 |
Polikliinik | 7:29 | 14:44 |
Puskini 23 | 7:31 | 14:46 |
Peetri Plats | 7:32 | 14:47 |
Jaam | 7:40 | 14:55 |
Kalda | 7:42 | 14:57 |
Jäähall | 7:45 | 15:00 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - 31B (Jäähall)
GoBus AS Bus sõiduplaan 31B liinil, Jäähall, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Auga jaam peatuseni Jäähall jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil. Uuendame 31B sõiduplaani sihtkohast Auga sihtkohta Jäähall kord päevas südaööl.