40
40 - Tallinna Maantee Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 | Väljumine #2 |
---|---|---|
Tammeoja | - | 0:05 |
Viira | - | 0:06 |
Supluse | - | 0:07 |
Põhja | - | 0:08 |
Gümnaasium | - | 0:09 |
Raekoja | - | 0:10 |
Sindi Kalmistu | - | 0:11 |
Sindi Linnapiir | - | 0:12 |
Lasketiir | - | 0:13 |
Linnuriigi | - | 0:14 |
Paikuse Alev | - | 0:15 |
Paikuse Kool | - | 0:16 |
Kiviaja | - | 0:17 |
Reiu Mets | - | 0:18 |
Metsakalmistu | - | 0:19 |
Raeküla Kool | 4:47 | 0:20 |
Raeküla | 4:47 | 0:20 |
Saare | 4:48 | 0:21 |
Kännu | 4:49 | 0:22 |
Papiniidu | 4:50 | 0:23 |
Mere | 4:51 | 0:24 |
Tammsaare | 4:53 | 0:26 |
Liiva | 4:54 | 0:27 |
Henno | 4:55 | 0:28 |
Bussijaam | 4:57 | 0:30 |
Teater | 4:59 | 0:32 |
Tallinna Maantee | 5:00 | 0:33 |
pühapäev ja laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Tammeoja | 0:05 |
Viira | 0:06 |
Supluse | 0:07 |
Põhja | 0:08 |
Gümnaasium | 0:09 |
Raekoja | 0:10 |
Sindi Kalmistu | 0:11 |
Sindi Linnapiir | 0:12 |
Lasketiir | 0:13 |
Linnuriigi | 0:14 |
Paikuse Alev | 0:15 |
Paikuse Kool | 0:16 |
Kiviaja | 0:17 |
Reiu Mets | 0:18 |
Metsakalmistu | 0:19 |
Raeküla Kool | 0:20 |
Raeküla | 0:20 |
Saare | 0:21 |
Kännu | 0:22 |
Papiniidu | 0:23 |
Mere | 0:24 |
Tammsaare | 0:26 |
Liiva | 0:27 |
Henno | 0:28 |
Bussijaam | 0:30 |
Teater | 0:32 |
Tallinna Maantee | 0:33 |
Atko Bussiliinid AS Bus sõiduplaan - 40 (Tallinna Maantee)
Atko Bussiliinid AS Bus sõiduplaan 40 liinil, Tallinna Maantee, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Tammeoja jaam peatuseni Tallinna Maantee jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Atko Bussiliinid AS graafiku abil.