51
51 - Jõhvi Bussijaam (Saabuvad) Ajakava
pühapäev kuni laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 | Väljumine #2 | Väljumine #3 |
---|---|---|---|
J. Gagarini | 11:30 | 15:45 | 18:15 |
Kiriku | 11:31 | 15:46 | 18:16 |
Politsei | 11:32 | 15:47 | 18:17 |
Sõpruse | 11:34 | 15:49 | 18:19 |
Kultuurimaja | 11:36 | 15:51 | 18:21 |
Sauna | 11:37 | 15:52 | 18:22 |
Filtri | 11:38 | 15:53 | 18:23 |
Haigla | 11:40 | 15:55 | 18:25 |
Türsamäe | 11:41 | 15:56 | 18:26 |
Gaasitrass | 11:41 | 15:56 | 18:26 |
Päite | 11:42 | 15:57 | 18:27 |
Vaivina | 11:43 | 15:58 | 18:28 |
Maie | 11:44 | 15:59 | 18:29 |
Konju | 11:45 | 16:00 | 18:30 |
Luhamäe | 11:46 | 16:01 | 18:31 |
Voka | 11:53 | 16:05 | 18:38 |
Voka Rist | 11:55 | 16:07 | 18:40 |
Oru Rist | 11:56 | 16:08 | 18:41 |
Oru Kauplus | 11:58 | 16:10 | 18:43 |
Oru | 12:00 | 16:12 | 18:45 |
Oru Rist | 12:03 | 16:15 | 18:48 |
Kõrve | 12:05 | 16:17 | 18:50 |
Järve | 12:08 | 16:20 | 18:53 |
Männi | 12:09 | 16:21 | 18:54 |
Linda | 12:10 | 16:22 | 18:55 |
Järle | 12:12 | 16:24 | 18:57 |
Jõhvi Bussijaam (Saabuvad) | 12:15 | 16:30 | 19:05 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - 51 (Jõhvi Bussijaam (Saabuvad))
GoBus AS Bus sõiduplaan 51 liinil, Jõhvi Bussijaam (Saabuvad), pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest J. Gagarini jaam peatuseni Jõhvi Bussijaam (Saabuvad) jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil.