551 - Avinurme Ajakava
esmaspäev kuni laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Jõhvi Bussijaam | 12:20 |
Koodikool | 12:22 |
Kaasiku | 12:22 |
Silla | 12:22 |
Tammiku Rist | 12:24 |
Ridaküla | 12:25 |
Ahtme Keskus | 12:26 |
Keskhaigla | 12:30 |
Ilmajaama | 12:31 |
Puru Küla | 12:32 |
Puru-Jaamaküla | 12:33 |
Jõetaguse | 12:36 |
Kalina | 12:37 |
Pagari | 12:38 |
Majaka | 12:39 |
Atsalama | 12:40 |
Koltsina | 12:42 |
Uhe | 12:44 |
Aunapuu | 12:45 |
Estonia Kaevandus | 12:46 |
Väike-Pungerja | 12:47 |
Sõrumäe | 12:48 |
Jõuga | 12:50 |
Tammetaguse | 12:52 |
Tärivere | 12:53 |
Metsa (Perspektiivne) | 12:55 |
Iisaku | 13:00 |
Iisaku Kool | 13:01 |
Kasevälja | 13:03 |
Alliku | 13:04 |
Sälliku | 13:06 |
Reiska | 13:09 |
Kauksi | 13:13 |
Kauksi Oja | 13:14 |
Rannapungerja | 13:17 |
Kopli | 13:19 |
Lemmaku | 13:21 |
Kirbu | 13:22 |
Rootsi | 13:24 |
Tagasilla | 13:26 |
Tudulinna Kalmistu | 13:27 |
Tudulinna | 13:30 |
Linnamäe | 13:31 |
Vahtra | 13:32 |
Pikkoja (Perspektiivne) | 13:33 |
Metsküla | 13:34 |
Pikati | 13:36 |
Änniksaare | 13:38 |
Lohusuu Rist | 13:41 |
Mäetsma | 13:43 |
Töökoda | 13:44 |
Avinurme | 13:50 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - 551 (Avinurme)
GoBus AS Bus sõiduplaan 551 liinil, Avinurme, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Jõhvi Bussijaam jaam peatuseni Avinurme jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil. Uuendame 551 sõiduplaani sihtkohast Jõhvi Bussijaam sihtkohta Avinurme kord päevas südaööl.