Liin 551
Jõhvi - Rannapungerja - Tudulinna - Avinurme
GoBus AS
GoBus AS 551 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
551 buss (Avinurme) omab 52 peatust väljub peatusest Jõhvi Bussijaam ja lõpp-peatuseks on Avinurme.
551 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
12:20. Sellel nädalal töötab päevadel argipäev.
Vali altpoolt mistahes 551 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Avinurme (52 peatust)
Jõhvi Bussijaam
Koodikool
Kaasiku
Silla
Tammiku Rist
Ridaküla
Ahtme Keskus
Keskhaigla
Ilmajaama
Puru Küla
Puru-Jaamaküla
Jõetaguse
Kalina
Pagari
Majaka
Atsalama
Koltsina
Uhe
Aunapuu
Estonia Kaevandus
Väike-Pungerja
Sõrumäe
Jõuga
Tammetaguse
Tärivere
Metsa (Perspektiivne)
Iisaku
Iisaku Kool
Kasevälja
Alliku
Sälliku
Reiska
Kauksi
Kauksi Oja
Rannapungerja
Kopli
Lemmaku
Kirbu
Rootsi
Tagasilla
Tudulinna Kalmistu
Tudulinna
Linnamäe
Vahtra
Pikkoja (Perspektiivne)
Metsküla
Pikati
Änniksaare
Lohusuu Rist
Mäetsma
Töökoda
Avinurme
551 KKK
Millal alustab 551 buss sõitmist?
Teenused liinil 551 buss algavad 12:20 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev.
Millal lõpetab 551 buss sõitmise?
Teenused liinil 551 buss peatuvad 12:20 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev
Millal 551 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Jõhvi - Rannapungerja - Tudulinna - Avinurme buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Jõhvi - Rannapungerja - Tudulinna - Avinurme buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 551 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 551 buss peatus.
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 551 (alates Jõhvi Bussijaam), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 551 (Avinurme) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
551 liin buss hind
GoBus AS 551 (Avinurme) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
551 (GoBus AS)
Liini 551 buss esimeseks peatuseks on Jõhvi Bussijaam ja viimaseks on Avinurme. 551 (Avinurme) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: 551 omab 52 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 90 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 551 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 551 buss jaoks.
Liini 551 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 551 (Avinurme) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 551 buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 551 liini Eesti kohta
551 - Teised suunad
GoBus AS linnas Eesti
- K8 - Kose - Gümnaasium - Ojasoo - Virla - Kõue - Ardu/ Sõiduplaan
- 1B - Bussijaam - Keskhaigla - Tammiku - Bussijaam/ Sõiduplaan
- 45 - Põlva - Puskaru - Kanepi - Puskaru - Aarna - Põlva/ Sõiduplaan
- 90 - Värska - Koidula - Saatse - Räpina - Kauksi - Põlva/ Sõiduplaan
- 5210 - Kuivastu-Hellamaa-Orissaare-Laimjala-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 49B - Krootuse - Karaski põik - Ihamaru - Karilatsi/ Sõiduplaan
- 10B - Sooru - Iigaste - Tagula - Sooru/ Sõiduplaan
- 4202 - Leisi-Roobaka-Pärsama-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 49C - Krootuse - Karaski põik - Ihamaru - Karilatsi/ Sõiduplaan
- 34 - Valga - Puka - Otepää/ Sõiduplaan
- 84 - Keskhaigla - Jõhvi - Sillamäe - Narva/ Sõiduplaan
- 5204 - Kuressaare-Kõljala-Laimjala-Tornimäe-Orissaare-Kuivastu/ Sõiduplaan
- 12E - Tõrva - Linna keskus - Soontaga - Tõrva/ Sõiduplaan
- 5106 - Orissaare-Laimjala-Valjala-Kõljala-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 80B - Orava raudteejaam - Orava - Obinitsa - Meremäe - Sikamäe/ Sõiduplaan
- 2C - Kannuka - Metalli/ Sõiduplaan
- 5209 - Kuressaare-Laimjala-Pöide-Tornimäe-Kõrkvere-Orissaare-Koguva-Liiva-Nõmmküla-Kallaste-Liiva-Pädaste-Kuivastu/ Sõiduplaan
- 51 - Põlgaste - Varbuse - Kanepi - Heisri - Kanepi - Põlgaste/ Sõiduplaan
- 21 - Türi bussijaam - Kolu - Laupa - Türi bussijaam/ Sõiduplaan
- 27 - Risti - Ellamaa/ Sõiduplaan