67
67 - Tõstamaa Ajakava
pühapäev kuni laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 | Väljumine #2 |
---|---|---|
Pärnu Bussijaam | 8:45 | 17:10 |
Tallinna Maantee | 8:49 | 17:14 |
Vana-Pärnu | 8:52 | 17:17 |
Salme | 8:53 | 17:18 |
Ringraja | 8:55 | 17:20 |
Papsaare | 8:56 | 17:21 |
Valgeranna Tee | 8:57 | 17:22 |
Lõvi | 8:59 | 17:24 |
Audru Viadukti | 9:00 | 17:25 |
Audru | 9:01 | 17:27 |
Audru Kirik | 9:02 | - |
Kaske | - | 17:28 |
Rebasefarm | - | 17:29 |
Audru Kool | - | 17:31 |
Uruste | - | 17:33 |
Karuslooma | 9:04 | - |
Põldeotsa | 9:05 | - |
Põldeotsa | - | 17:34 |
Kihlepa Tee | 9:07 | 17:36 |
Kihlepa | 9:10 | - |
Kihlepa Tee | 9:12 | - |
Ülle | 9:14 | 17:38 |
Suuresilla | 9:15 | 17:39 |
Kõima | 9:16 | 17:40 |
Lindi Vana Kool | 9:19 | 17:43 |
Lindi | 9:20 | 17:44 |
Matsivälja | 9:21 | 17:45 |
Audrurand | 9:22 | 17:46 |
Pulliveski | 9:24 | 17:48 |
Kirsimäe | 9:25 | 17:49 |
Tiido | 9:26 | 17:50 |
Kotimäe | 9:27 | 17:51 |
Ojako | 9:28 | 17:52 |
Liu Sadam | 9:29 | 17:53 |
Liu | 9:30 | 17:54 |
Kiigemäe | 9:31 | 17:55 |
Tehvandi | 9:32 | 17:56 |
Kavaru | 9:34 | 17:58 |
Õie | 9:36 | 18:00 |
Kõpu | 9:39 | 18:03 |
Maria | 9:40 | 18:04 |
Riida | 9:41 | 18:05 |
Kuusiku | 9:43 | 18:07 |
Pootsi | 9:44 | 18:08 |
Allika | 9:46 | 18:10 |
Seliste | 9:47 | 18:11 |
Vihakse | 9:48 | 18:12 |
Potsepa Tee | 9:49 | 18:13 |
Lõõba | 9:51 | 18:15 |
Võidu | 9:53 | 18:17 |
Paju | 9:54 | 18:18 |
Lootuse | 9:55 | 18:19 |
Tõstamaa | 9:56 | 18:20 |
SEBE Aktsiaselts Bus sõiduplaan - 67 (Tõstamaa)
SEBE Aktsiaselts Bus sõiduplaan 67 liinil, Tõstamaa, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Pärnu Bussijaam jaam peatuseni Tõstamaa jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase SEBE Aktsiaselts graafiku abil.