Liin 67
Pärnu - Audru - Kavaru - Tõstamaa
SEBE Aktsiaselts
SEBE Aktsiaselts 67 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
67 buss (Tõstamaa) omab 53 peatust väljub peatusest Pärnu Bussijaam ja lõpp-peatuseks on Tõstamaa.
Vali altpoolt mistahes 67 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Tõstamaa (53 peatust)
Pärnu Bussijaam
Tallinna Maantee
Vana-Pärnu
Salme
Ringraja
Papsaare
Valgeranna Tee
Lõvi
Audru Viadukti
Audru
Audru Kirik
Kaske
Rebasefarm
Audru Kool
Uruste
Karuslooma
Põldeotsa
Põldeotsa
Kihlepa Tee
Kihlepa
Kihlepa Tee
Ülle
Suuresilla
Kõima
Lindi Vana Kool
Lindi
Matsivälja
Audrurand
Pulliveski
Kirsimäe
Tiido
Kotimäe
Ojako
Liu Sadam
Liu
Kiigemäe
Tehvandi
Kavaru
Õie
Kõpu
Maria
Riida
Kuusiku
Pootsi
Allika
Seliste
Vihakse
Potsepa Tee
Lõõba
Võidu
Paju
Lootuse
Tõstamaa
67 KKK
Millal alustab 67 buss sõitmist?
Teenused liinil 67 buss algavad 08:45 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev.
Millal lõpetab 67 buss sõitmise?
Teenused liinil 67 buss peatuvad 17:10 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev
Millal 67 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Pärnu - Audru - Kavaru - Tõstamaa buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Pärnu - Audru - Kavaru - Tõstamaa buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kui palju maksab 67 (Tõstamaa) bussipilet?
Liini Pärnu - Audru - Kavaru - Tõstamaa (Tõstamaa) buss pilet on umbes €1.50.
Kas minu lähedal on 67 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 67 buss peatus.
67 buss sõiduplaan
67 buss marsruut töötab iga päev. Tavalised töötunnid: 08:45 - 17:10
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 08:45 - 17:10 | 505 |
T | 08:45 - 17:10 | 505 |
K | 08:45 - 17:10 | 505 |
N | 08:45 - 17:10 | 505 |
R | 08:45 - 17:10 | 505 |
L | 08:45 - 17:10 | 505 |
P | 08:45 - 17:10 | 505 |
SEBE Aktsiaselts buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 67 (alates Pärnu Bussijaam), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 67 (Tõstamaa) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu SEBE Aktsiaselts infot kohe.
67 liin buss hind
SEBE Aktsiaselts 67 (Tõstamaa) sõidu hind on umbes €1.50. Hinnad võivad muutuda mitmete tegurite tõttu. Lisateavet SEBE Aktsiaselts piletihinna kohta leiate Mooviti rakendusest või SEBE Aktsiaselts ametlikult kodulehelt.
67 (SEBE Aktsiaselts)
Liini 67 buss esimeseks peatuseks on Pärnu Bussijaam ja viimaseks on Tõstamaa. 67 (Tõstamaa) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 67 omab 53 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 71 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma SEBE Aktsiaselts soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 67 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 67 buss jaoks.
Liini 67 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 67 (Tõstamaa) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 67 buss või SEBE Aktsiaselts buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos SEBE Aktsiaselts või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid SEBE Aktsiaselts ja iga buss, sealhulgas 67 liini Eesti kohta
67 - Teised suunad
SEBE Aktsiaselts linnas Eesti
- 113 - Saku - Jälgimäe - Vana-Pääsküla - Jälgimäe - Saku/ Sõiduplaan
- 98 - Vändra - Tootsi - Piistaoja - Tori - Vihtra - Vändra/ Sõiduplaan
- 119 - Tallinn - Harutee - Riisipere - Turba - Lehetu/ Sõiduplaan
- 26 - Paikuse kool - Tammuru/ Sõiduplaan
- 145 - Tallinn - Harku - Keila - Harju-Elekter - Paldiski/ Sõiduplaan
- 54-2 - Pärnu - Sanga - Lavassaare/ Sõiduplaan
- 114 - Tallinn - Haabneeme - Rohuneeme/ Sõiduplaan
- 163 - Tallinn - Ääsmäe - Ruila - Kernu - Haiba/ Sõiduplaan
- 10 - Raja - Mai - Karja - Vana-Pärnu/ Sõiduplaan
- 55-1 - Pärnu - Paadremaa - Virtsu/ Sõiduplaan
- 155 - Tallinn - Laagna - Kuusalu - Loksa/ Sõiduplaan
- 55 - Pärnu - Paadremaa sild/ Sõiduplaan
- 20 - Haigla - Oja - Vabaduse park/ Sõiduplaan
- 92-1 - Vändra - Vihtra - Tori - Pärnu/ Sõiduplaan
- S8 - Saue - Ruila - Riisipere - Lehetu - Turba - Ellamaa/ Sõiduplaan
- 28 - Audru kool - Riia mnt. - Sillaküla - Jõemänniku/ Sõiduplaan
- 16 - Tammiste lasteaed - Papiniidu - Aia - Vana-Sauga/ Sõiduplaan
- 149 - Tallinn - Harku - Keila - Rummu - Audevälja/ Sõiduplaan
- 47 - Pärnu - Pärnu-Jaagupi - Koonga - Mihkli - Oidremaa - Lõpe/ Sõiduplaan