1-linja
Haapaniemi Päätepysäkki→Keskusta 7
Länsilinjat Oy
Länsilinjat Oy 1 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
1-bussilla (Haapaniemi Päätepysäkki→Keskusta 7) on 28 pysäkkiä alkaen asemalta Haapaniemi Päätepysäkki ja päättyen asemalle Paikallisliikenneterminaali.
Valitse alta mikä tahansa 1-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Haapaniemi Päätepysäkki→Keskusta 7 (28 pysäkkiä)
Haapaniemi Päätepysäkki
Noukanniementie 1
Haapaniemi 1
Suvimäki P
Kankarsaarentie P
Sammallahti P
Hutunki P
Kalustetehdas P
Amiraali P
Konttisentie L
Vesmanninmäki L
Kotimäki Th L
Latostenmäki L
Pitkäsilta L
Jyskä L
Varastomyymälä L
Tammitie 1
Koivuranta 1
Ilveskuja 1
Halssilan Koulu 1
Kivistö 1
Aittorinne 1
Aholaita 1
Tourutorni 1
Tourula 1
Tourunsilta 1
Urhonkatu 1
Paikallisliikenneterminaali
1 UKK
Mihin aikaan 1 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 1 bussi -pysäkillä klo 00:25 päivnä sunnuntai, maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai, lauantai.
Mihin aikaan 1 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 1 bussi -pysäkillä klo 00:25 päivnä maanantai.
Milloin 1 bussi saapuu?
Milloin Haapaniemi Päätepysäkki→Keskusta 7 Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Haapaniemi Päätepysäkki→Keskusta 7 Bussi aikataulut.
Onko lähelläni 1 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 1 bussi pysäkki.
1-bussi -aikataulu
1 bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 00:25 - 23:20
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 00:25 | Yksittäinen lähtö |
ti | 00:25 - 23:20 | 1375 |
ke | 00:25 - 23:20 | 1375 |
to | 00:25 - 23:20 | 1375 |
pe | 00:25 - 23:20 | 1375 |
la | 00:25 - 23:20 | 1375 |
su | 00:25 - 23:20 | 1375 |
Länsilinjat Oy:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 1 (asemalta Haapaniemi Päätepysäkki), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 1 (Haapaniemi Päätepysäkki→Keskusta 7) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki Länsilinjat Oy tiedot nyt.
1 -linjan bussi-maksu
Länsilinjat Oy 1 (Haapaniemi Päätepysäkki→Keskusta 7) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja Länsilinjat Oy:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai Länsilinjat Oy:n viralliselta verkkosivustolta.
1 (Länsilinjat Oy)
1-bussin ensimmäinen pysäkki on Haapaniemi Päätepysäkki ja viimeinen pysäkki on Paikallisliikenneterminaali. 1 (Haapaniemi Päätepysäkki→Keskusta 7) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 1 -linjalla on 28 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 22 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle Länsilinjat Oy -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Jyväskylä, sekä se auttaa löytämään lähimmät 1-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 1-bussi-linjalle.
Linjojen 1 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 1 (Haapaniemi Päätepysäkki→Keskusta 7) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 1 bussi -seurantasovelluksenaLänsilinjat Oy bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle Länsilinjat Oy tai matkasuunnittelijana alueelle Bussi suunnitellaksesi reitin ympäri Jyväskylä. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista Länsilinjat Oy ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 1, Jyväskylä
1 - Vaihtoehtoiset ohjeet
Länsilinjat Oy -yhtiön linjat kaupungissa Jyväskylä
- 19 - KESKUSSAIRAALA-SAMULINNIEMI/ Aikataulu
- 19L - KESKUSTA-SAMULINNIEMI/ Aikataulu
- 1M - HAAPANIEMI-VIITANIEMI/ Aikataulu
- 42 - JYVÄSKYLÄ-LIEVESTUORE/ Aikataulu
- 2 - KORTEMÄKI-KAUNISHARJU/ Aikataulu
- 1M - VIITANIEMI-HAAPANIEMI/ Aikataulu
- 4 - KESKUSSAIRAALA-VIHERLANDIA/ Aikataulu
- 2 - KAUNISHARJU-KORTEMÄKI/ Aikataulu
- 19 - SAMULINNIEMI-KESKUSSAIRAALA/ Aikataulu
- 4 - VIHERLANDIA-KESKUSSAIRAALA/ Aikataulu
- 1 - KORTEMÄKI-HAAPANIEMI/ Aikataulu
- 2M - KAUNISHARJU-KESKUSSAIRAALA/ Aikataulu
- 2M - KESKUSSAIRAALA-KAUNISHARJU/ Aikataulu
- 19L - SAMULINNIEMI-KESKUSTA/ Aikataulu
- 42 - LIEVESTUORE-JYVÄSKYLÄ/ Aikataulu