1M-linja
Haapaniemi Päätepysäkki→Ammattikoulu 2
Länsilinjat Oy
Länsilinjat Oy 1M bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
1M-bussilla (Haapaniemi Päätepysäkki→Ammattikoulu 2) on 22 pysäkkiä alkaen asemalta Haapaniemi Päätepysäkki ja päättyen asemalle Ammattikoulu 2.
1M bussi -aikataulun yhteenveto tulevalle viikolle: se lähtee kerran päivässä 07:30. Toiminnassa tällä viikolla: tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Valitse alta mikä tahansa 1M-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Haapaniemi Päätepysäkki→Ammattikoulu 2 (22 pysäkkiä)
Haapaniemi Päätepysäkki
Noukanniementie 1
Haapaniemi 1
Suvimäki P
Kankarsaarentie P
Sammallahti P
Hutunki P
Kalustetehdas P
Amiraali P
Konttisentie L
Vesmanninmäki L
Kotimäki Th L
Latostenmäki L
Pitkäsilta L
Jyskä L
Varastomyymälä L
Tourunsilta 1
Kauppatori 11
Keski-Suomen Talo
Sepänkatu 2
Viitaniemi 2
Ammattikoulu 2
1M UKK
Mihin aikaan 1M bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 1M bussi -pysäkillä klo 07:30 päivnä tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 1M bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 1M bussi -pysäkillä klo 07:30 päivnä tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 1M bussi saapuu?
Milloin Haapaniemi Päätepysäkki→Ammattikoulu 2 Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Haapaniemi Päätepysäkki→Ammattikoulu 2 Bussi aikataulut.
Onko lähelläni 1M bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 1M bussi pysäkki.
1M-bussi -aikataulu
1M bussi reitti liikennöi tiistai - perjantai. Säännölliset aikataulut: 07:30
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
ti | 07:30 | Yksittäinen lähtö |
ke | 07:30 | Yksittäinen lähtö |
to | 07:30 | Yksittäinen lähtö |
pe | 07:30 | Yksittäinen lähtö |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
Länsilinjat Oy:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 1M (asemalta Haapaniemi Päätepysäkki), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 1M (Haapaniemi Päätepysäkki→Ammattikoulu 2) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki Länsilinjat Oy tiedot nyt.
1M -linjan bussi-maksu
Länsilinjat Oy 1M (Haapaniemi Päätepysäkki→Ammattikoulu 2) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja Länsilinjat Oy:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai Länsilinjat Oy:n viralliselta verkkosivustolta.
1M (Länsilinjat Oy)
1M-bussin ensimmäinen pysäkki on Haapaniemi Päätepysäkki ja viimeinen pysäkki on Ammattikoulu 2. 1M (Haapaniemi Päätepysäkki→Ammattikoulu 2) kulkee tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Lisätietoa: 1M -linjalla on 22 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 35 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle Länsilinjat Oy -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Jyväskylä, sekä se auttaa löytämään lähimmät 1M-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 1M-bussi-linjalle.
Linjojen 1M reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 1M (Haapaniemi Päätepysäkki→Ammattikoulu 2) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 1M bussi -seurantasovelluksenaLänsilinjat Oy bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle Länsilinjat Oy tai matkasuunnittelijana alueelle Bussi suunnitellaksesi reitin ympäri Jyväskylä. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista Länsilinjat Oy ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 1M, Jyväskylä
1M - Vaihtoehtoiset ohjeet
Länsilinjat Oy -yhtiön linjat kaupungissa Jyväskylä
- 2 - KAUNISHARJU-KORTEMÄKI/ Aikataulu
- 19 - SAMULINNIEMI-KESKUSSAIRAALA/ Aikataulu
- 4 - KESKUSSAIRAALA-VIHERLANDIA/ Aikataulu
- 19L - KESKUSTA-SAMULINNIEMI/ Aikataulu
- 42 - JYVÄSKYLÄ-LIEVESTUORE/ Aikataulu
- 1M - VIITANIEMI-HAAPANIEMI/ Aikataulu
- 2M - KAUNISHARJU-KESKUSSAIRAALA/ Aikataulu
- 1 - KORTEMÄKI-HAAPANIEMI/ Aikataulu
- 42 - LIEVESTUORE-JYVÄSKYLÄ/ Aikataulu
- 2M - KESKUSSAIRAALA-KAUNISHARJU/ Aikataulu
- 1 - HAAPANIEMI-KORTEMÄKI/ Aikataulu
- 19L - SAMULINNIEMI-KESKUSTA/ Aikataulu
- 4 - VIHERLANDIA-KESKUSSAIRAALA/ Aikataulu
- 2 - KORTEMÄKI-KAUNISHARJU/ Aikataulu
- 19 - KESKUSSAIRAALA-SAMULINNIEMI/ Aikataulu