Koskelan Halli-linja
HSL Tram
HSL Tram 10H raitiovaunu Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
10H-raitiovaunulla (Koskelan Halli) on 22 asemaa alkaen asemalta Korppaanmäki ja päättyen asemalle Sumatrantie.
Valitse alta mikä tahansa 10H-raitiovaunun asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Koskelan Halli (22 pysäkkiä)
Korppaanmäki
Haapalahdenkatu
Kytösuontie
Ruskeasuo
Tilkka
Kuusitie
Jalavatie
Töölöntulli
Auroran Sairaala
Eläintarha
Karjalankatu
Linnanmäki
Alppila
Urheilutalo
Helsinginkatu
Sörnäinen (M)
Lautatarhankatu
Hauhon Puisto
Vallilan Varikko
Paavalin Kirkko
Kumpulan Kampus
Sumatrantie
10H UKK
Mihin aikaan 10H raitiovaunu aloittaa kulkemisen?
Palvelut 10H raitiovaunu -pysäkillä klo 18:14 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 10H raitiovaunu lopettaa kulkemisen?
Palvelut 10H raitiovaunu -pysäkillä klo 23:41 päivnä lauantai.
Milloin 10H raitiovaunu saapuu?
Milloin Koskelan Halli raitiovaunu -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Koskelan Halli raitiovaunu aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 10H (Koskelan Halli) raitiovaunu?
Koskelan Halli (Koskelan Halli) raitiovaunu-lippu maksaa noin €2.80.
Onko lähelläni 10H raitiovaunu asema?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 10H raitiovaunu asema.
10H-raitiovaunu -aikataulu
10H raitiovaunu linja kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 18:14 - 23:54
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 18:14 - 23:54 | 48 - 291 |
ti | 18:14 - 23:54 | 48 - 291 |
ke | 18:14 - 23:54 | 48 - 291 |
to | 18:14 - 23:54 | 48 - 291 |
pe | 18:14 - 23:54 | 48 - 291 |
la | 22:41 - 23:41 | 22 - 38 |
su | 21:15 - 23:50 | 73 - 81 |
HSL Tram:n raitiovaunupalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 10H (asemalta Korppaanmäki), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, raitiovaunu viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 10H (Koskelan Halli) ja seuraa liikennettä raitiovaunu sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL Tram tiedot nyt.
10H -linjan raitiovaunu-maksu
HSL Tram 10H (Koskelan Halli) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL Tram lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL Tram:n virallisella verkkosivustolla.
10H (HSL Tram)
10H-raitiovaunun ensimmäinen pysäkki on Korppaanmäki ja viimeinen pysäkki on Sumatrantie. 10H (Koskelan Halli) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 10H -linjalla on 22 asemaa sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 28 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL Tram -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen raitiovaunuseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 10H-raitiovaunu-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja raitiovaunu-aikataulu 10H-raitiovaunu-linjalle.
Linjojen 10H reaaliaikainenraitiovaunu seuranta
Seuraa linjaa 10H (Koskelan Halli) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 10H raitiovaunu -seurantasovelluksenaHSL Tram raitiovaunu, niin et koskaan jää paitsi raitiovaunu reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL Tram tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL Tram ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 10H, Helsinki
10H - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL Tram -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 6H - Arabia - Vallila/ Aikataulu
- 3 - Olympiaterminaali - Eira - Rautatieasema - Kallio - Meilahti/ Aikataulu
- 15 - Itäkeskus (M)-Keilaniemi (M)/ Aikataulu
- 9B - Länsiterminaali - Rautatieasema - Linjat/ Aikataulu
- 1T - Länsiterm. - Kruununhaka - Kallio - Sörnäinen (M) - Käpylä/ Aikataulu
- 2H - Messukeskus - Töölön halli/ Aikataulu
- 5 - Katajanokan terminaali - Rautatieasema/ Aikataulu
- 1H - Käpylä - Sörnäinen (M) - Ooppera/ Aikataulu
- 6 - Eiranranta - Rautatieasema - Sörnäinen (M) - Arabia/ Aikataulu
- 2 - Olympiaterm. - Rautatieas. - Kamppi - Töölö - Messukeskus/ Aikataulu
- 4H - Munkkiniemi - Meilahti - Töölön halli/ Aikataulu
- 9 - Länsiterminaali - Rautatieas. - Kallio - Pasila as. - Ilmala/ Aikataulu
- 8T - Länsiterm. - Ruoholahti (M) - Töölö - Sörnäinen (M) - Arabia
- 5H - Katajanokan term - Rautatieas - Kamppi - Töölö -Ruusulankatu/ Aikataulu
- 7 - Länsiterm. - Kruununhaka - Sörn. (M) - Pasila - Meilahden s./ Aikataulu
- 9H - Ilmala - Pasila as. - Koskelan halli/ Aikataulu
- 8 - Jätkäsaari - Töölö - Sörnäinen (M) - Arabia
- 4 - Katajanokka - Töölö - Meilahti - Munkkiniemi/ Aikataulu
- 7H - Meilahden sairaala - Pasila as. - Koskelan halli/ Aikataulu