Koskelan Halli-linja
HSL Tram
HSL Tram 4H raitiovaunu Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
4H-raitiovaunulla (Koskelan Halli) on 22 asemaa alkaen asemalta Saunalahdentie ja päättyen asemalle Sumatrantie.
Valitse alta mikä tahansa 4H-raitiovaunun asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Koskelan Halli (22 pysäkkiä)
Saunalahdentie
Tiilimäki
Laajalahden Aukio
Munkkin. Puistotie
Paciuksenkaari
Meilahdentie
Meilahden Sairaala
Töölöntulli
Auroran Sairaala
Eläintarha
Karjalankatu
Linnanmäki
Alppila
Urheilutalo
Helsinginkatu
Sörnäinen (M)
Lautatarhankatu
Hauhon Puisto
Vallilan Varikko
Paavalin Kirkko
Kumpulan Kampus
Sumatrantie
4H UKK
Mihin aikaan 4H raitiovaunu aloittaa kulkemisen?
Palvelut 4H raitiovaunu -pysäkillä klo 18:10 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 4H raitiovaunu lopettaa kulkemisen?
Palvelut 4H raitiovaunu -pysäkillä klo 01:46 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 4H raitiovaunu saapuu?
Milloin Koskelan Halli raitiovaunu -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Koskelan Halli raitiovaunu aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 4H (Koskelan Halli) raitiovaunu?
Koskelan Halli (Koskelan Halli) raitiovaunu-lippu maksaa noin €2.80.
Onko lähelläni 4H raitiovaunu asema?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 4H raitiovaunu asema.
4H-raitiovaunu -aikataulu
4H raitiovaunu linja kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 18:10 - 01:46
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 18:10 - 01:46 | 48 - 250 |
ti | 18:10 - 01:46 | 48 - 250 |
ke | 18:10 - 01:46 | 48 - 250 |
to | 18:10 - 01:46 | 48 - 250 |
pe | 18:10 - 01:46 | 48 - 250 |
la | 23:08 | Yksittäinen lähtö |
su | 21:23 - 01:57 | 107 - 166 |
HSL Tram:n raitiovaunupalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 4H (asemalta Saunalahdentie), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, raitiovaunu viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 4H (Koskelan Halli) ja seuraa liikennettä raitiovaunu sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL Tram tiedot nyt.
4H -linjan raitiovaunu-maksu
HSL Tram 4H (Koskelan Halli) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL Tram lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL Tram:n virallisella verkkosivustolla.
4H (HSL Tram)
4H-raitiovaunun ensimmäinen pysäkki on Saunalahdentie ja viimeinen pysäkki on Sumatrantie. 4H (Koskelan Halli) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 4H -linjalla on 22 asemaa sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 27 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL Tram -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen raitiovaunuseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 4H-raitiovaunu-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja raitiovaunu-aikataulu 4H-raitiovaunu-linjalle.
Linjojen 4H reaaliaikainenraitiovaunu seuranta
Seuraa linjaa 4H (Koskelan Halli) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 4H raitiovaunu -seurantasovelluksenaHSL Tram raitiovaunu, niin et koskaan jää paitsi raitiovaunu reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL Tram tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL Tram ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 4H, Helsinki
4H - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL Tram -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 6H - Arabia - Vallila/ Aikataulu
- 3 - Olympiaterminaali - Eira - Rautatieasema - Kallio - Meilahti/ Aikataulu
- 9B - Länsiterminaali - Rautatieasema - Linjat/ Aikataulu
- 8H - Arabia - Vallila
- 2H - Messukeskus - Töölön halli/ Aikataulu
- 10H - Pikku Huopalahti - Ruskeasuo - Töölön halli/ Aikataulu
- 3H - Pikku Huopalahti - Alppila - Ooppera/ Aikataulu
- 5 - Katajanokan terminaali - Rautatieasema/ Aikataulu
- 6 - Eiranranta - Rautatieasema - Sörnäinen (M) - Arabia/ Aikataulu
- 2 - Olympiaterm. - Rautatieas. - Kamppi - Töölö - Messukeskus/ Aikataulu
- 10 - Kirurgi - Töölö - Meilahti - Pikku Huopalahti/ Aikataulu
- 9 - Länsiterminaali - Rautatieas. - Kallio - Pasila as. - Ilmala/ Aikataulu
- 1 - Eira - Kruununhaka - Kallio - Sörnäinen (M) - Käpylä/ Aikataulu
- 8T - Länsiterm. - Ruoholahti (M) - Töölö - Sörnäinen (M) - Arabia
- 5H - Katajanokan term - Rautatieas - Kamppi - Töölö -Ruusulankatu/ Aikataulu
- 7 - Länsiterm. - Kruununhaka - Sörn. (M) - Pasila - Meilahden s./ Aikataulu
- 8 - Jätkäsaari - Töölö - Sörnäinen (M) - Arabia
- 4 - Katajanokka - Töölö - Meilahti - Munkkiniemi/ Aikataulu
- 7H - Meilahden sairaala - Pasila as. - Koskelan halli/ Aikataulu