קו 18א
דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 18א של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 18א (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך הדשנים/צומת קרית אתא ומסתיים בהדשנים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 18א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים (20 תחנות)
דרך הדשנים/צומת קרית אתא
חלוצי התעשייה/צ. קרית אתא
יוסף לוי/דנינו מגדל אור
חלוצי התעשיה/שנקר
חלוצי התעשייה/הגומא
יגאל ידין/חלוצי התעשיה
יהודה איתין/יוליוס סימון
יוליוס סימון/קצנשטיין
יוליוס סימון/פרנץ לוי
יוליוס סימון/פרנץ לוי
שדה תעופה חיפה לדרום
בי''ס טכני חיל אוויר
נמל המפרץ
מסוף כימיכלים/מספנות ישראל
שדה תעופה חיפה לצפון
יגאל ידין/נחום ארמן
חלוצי התעשיה/יגאל ידין
חלוצי התעשיה/שנקר
דנינו /יוסף לוי מגדל אור
הדשנים
שאלות ותשובות לגבי קו 18א
מתי מתחיל לפעול קו 18א?
קו 18א מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 18א מפסיק לעבוד?
קו 18א מפסיק לפעול ב-12:30 בשישי
מתי מגיע קו 18א?
כדי לראות מתי קו דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 18א (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 18א של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 18א עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 18א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 18א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 18א
קו האוטובוס 18א, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:30 - 16:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 16:05 | 15 - 45 |
ב׳ | 06:30 - 16:05 | 15 - 45 |
ג׳ | 06:30 - 16:05 | 15 - 45 |
ד׳ | 06:30 - 16:05 | 15 - 45 |
ה׳ | 06:30 - 16:05 | 15 - 45 |
ו׳ | 07:20 - 12:30 | 30 - 100 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל18א (מ דרך הדשנים/צומת קרית אתא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 18א (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 18א
תעריף הנסיעה ב18א (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
18א (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 18א היא דרך הדשנים/צומת קרית אתא והתחנה האחרונה היא הדשנים.
קו 18א (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 18א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 18א.
מעקב אחר קו האוטובוס 18א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 18א (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 18א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 18א ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 271 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 1 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 86 - הרצוג/ויצמן-רחובות<->עוקשי/לוי אשכול-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 316 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->קניון איילון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 70א - חיים ברלב/שדרות יצחק רבין-ראשון לציון<->חיל התותחנים/חיל השריון-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 80 - שדרות הרצל/דוד רזיאל-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1ז/ לוח זמנים
- 42 - נמל קישון-חיפה<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 23א - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->הפלמח/הראל-חיפה-1#
- 7א - אצטדיון נס ציונה-נס ציונה<->פוואר סנטר-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 413 - קניון איילון-בני ברק<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 942 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 30 - נמל תעופה רמון/רציפים-אילת<->מעבר גבול טאבה-אילת-2#/ לוח זמנים
- 26 - דגניה/טרומן-חיפה<->נתן שפריצר/הארי השואג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 826 - שדרות הבנים/נוף העמק-מגדל העמק<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ט/ לוח זמנים
- 159 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מחנה מצל''ח 6821-באר יעקב-1#
- 901 - מלכי ישראל/הטורים-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 24 - יוסף לוי /חרושת-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 53 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 2 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 6א - שוק הפשפשים/קיבוץ גלויות-חיפה<->דרך סטלה מאריס/הבישוף חג'אר-חיפה-1#/ לוח זמנים