202-linja
Vermonniitty
HSL
HSL 202 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
202-bussilla (Vermonniitty) on 19 pysäkkiä alkaen asemalta Helmipöllönmäki ja päättyen asemalle Vermo.
Valitse alta mikä tahansa 202-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Vermonniitty (19 pysäkkiä)
Helmipöllönmäki
Helmipöllönkatu
Lintumetsä
Lintulaakson Koulu
Aseveljentie
Vallikuja
Rautakiskonkuja
Vallikatu
Veräjäpelto
Läkkisepänkuja
Leppävaara
Alberganesplanadi
Linnoitustie
Yhdyskunnanmäki
Majurinkulma
Tarvaspääntie
Tarvonsalmenkatu
Kaarlo Sarkian Katu
Vermo
202 UKK
Mihin aikaan 202 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 202 bussi -pysäkillä klo 05:42 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 202 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 202 bussi -pysäkillä klo 22:45 päivnä sunnuntai, maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai, lauantai.
Milloin 202 bussi saapuu?
Milloin Vermonniitty Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Vermonniitty Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 202 (Vermonniitty) bussi?
Vermonniitty (Vermonniitty) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Kulkeeko toimijan HSL linja 202 bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 202 bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 202 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 202 bussi pysäkki.
202-bussi -aikataulu
202 bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 05:42 - 22:45
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 05:42 - 22:45 | 19 - 21 |
ti | 05:42 - 22:45 | 19 - 21 |
ke | 05:42 - 22:45 | 19 - 21 |
to | 05:42 - 22:45 | 19 - 21 |
pe | 05:42 - 22:45 | 19 - 21 |
la | 06:14 - 22:45 | 30 - 31 |
su | 06:14 - 22:45 | 29 - 31 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 202 (asemalta Helmipöllönmäki), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 202 (Vermonniitty) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
202 -linjan bussi-maksu
HSL 202 (Vermonniitty) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
202 (HSL)
202-bussin ensimmäinen pysäkki on Helmipöllönmäki ja viimeinen pysäkki on Vermo. 202 (Vermonniitty) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 202 -linjalla on 19 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 21 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 202-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 202-bussi-linjalle.
Linjojen 202 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 202 (Vermonniitty) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 202 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 202, Helsinki
202 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 33 - Munkkivuori-Ritolehto/ Aikataulu
- 36 - Konala-Kannelmäki-Maununneva-Pirkkola/ Aikataulu
- 239 - Leppävaara-Viherlaakso-Perusmäki-Kalajärvi/ Aikataulu
- 22 - Punavuori-Ruoholahti (M)-Lauttasaari (M)-Katajaharju/ Aikataulu
- 787A - Rautatientori-Nikinmäki-Nikkilä-Laukkoski-Pornainen-Halkia/ Aikataulu
- 164K - Kamppi-Saunalahti-Tillinmäki/ Aikataulu
- 171 - Matinkylä (M)-Masala-Kirkkonummi/ Aikataulu
- 909K - Veikkola-Lapinkylä-Oitmäki/ Aikataulu
- 78N - Rautatientori-Viikki-Latokartano/ Aikataulu
- 718A - Rautatientori-Nissas-Sotunki/ Aikataulu
- 987 - Nikkilä-Pornainen-Pohjois-Paippinen-Järvenpään asema/ Aikataulu
- 83 - Herttoniemi(M)-Tammisalo-Herttoniemi(M)/ Aikataulu
- 235N - Elielinaukio-Leppävaara-Espoon keskus-Kuurinniitty/ Aikataulu
- 172 - Matinkylä (M)-Masala-Kirkkonummi-Kantvik/ Aikataulu
- 206K - Leppävaara-Kilo-Kera/ Aikataulu
- 548 - Tapiola (M)-Mankkaa-Kauniainen-Viherlaakso-Jupperi/ Aikataulu
- 345N - Elielinaukio-Hämeenkylä-Rinnekoti/ Aikataulu
- 203 - Leppävaara-Uusmäki/ Aikataulu
- 844 - Itäkeskus–Söderkulla–Taasjärvi/ Aikataulu
- 522 - Leppävaara - Pähkinärinne - Vantaankoski/ Aikataulu