831K-linja
Itäkeskus(M)-Östersundom-Karhusaari-Landbo
HSL
HSL 831K bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
831K-bussilla (Itäkeskus(M)) on 36 pysäkkiä alkaen asemalta Landbo ja päättyen asemalle Itäkeskus.
Valitse alta mikä tahansa 831K-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Itäkeskus(M) (36 pysäkkiä)
Landbo
Landbonpolku
Karhunevantie
Miilumäentie
Landbo
Porvoonväylä
Sakarinmäen Koulu
Knutersintie
Karhusaarentie
Skutholminkaari
Reelinki
Merikapteenintie
Pituuspiiri
Karhusaari.
Pituuspiiri
Merikapteenintie
Reelinki
Skutholminkaari
Karhusaarentie
Östersundom 2
Östersundom
Talosaarentie
Vikkulla 2
Vikkulla
Westerkulla
Fallpakka
Mellunmäentie
Uussillantie
Linnanherrantie
Riskutie
Karhulantie
Puotila (M)
Vanhanlinnantie
Korsholmantie
Puotinharju
Itäkeskus
831K UKK
Mihin aikaan 831K bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 831K bussi -pysäkillä klo 06:04 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 831K bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 831K bussi -pysäkillä klo 21:04 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 831K bussi saapuu?
Milloin Itäkeskus(M)-Östersundom-Karhusaari-Landbo bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Itäkeskus(M)-Östersundom-Karhusaari-Landbo bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 831K (Itäkeskus(M)) bussi?
Itäkeskus(M)-Östersundom-Karhusaari-Landbo (Itäkeskus(M)) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Onko lähelläni 831K bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 831K bussi pysäkki.
831K-bussi -aikataulu
831K bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 06:04 - 21:04
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 06:04 - 21:04 | 20 - 60 |
ti | 06:04 - 21:04 | 20 - 60 |
ke | 06:04 - 21:04 | 20 - 60 |
to | 06:04 - 21:04 | 20 - 60 |
pe | 06:04 - 21:04 | 20 - 60 |
la | 07:55 - 21:10 | 100 - 121 |
su | 08:12 - 21:11 | 94 - 121 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 831K (asemalta Landbo), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 831K (Itäkeskus(M)) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
831K -linjan bussi-maksu
HSL 831K (Itäkeskus(M)) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
831K (HSL)
831K-bussin ensimmäinen pysäkki on Landbo ja viimeinen pysäkki on Itäkeskus. 831K (Itäkeskus(M)) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 831K -linjalla on 36 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 30 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 831K-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 831K-bussi-linjalle.
Linjojen 831K reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 831K (Itäkeskus(M)) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 831K bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 831K, Helsinki
831K - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 446 - Kivistö-Koivupää-Katriinan sairaala-Kesäkylä/ Aikataulu
- 241 - Espoon keskus-Mikkelä-Hirvisuo/ Aikataulu
- 81 - Kulosaari-Herttoniemi(M)-Länsi-Herttoniemi/ Aikataulu
- 80 - Herttoniemi(M)-Roihuvuori-Itäkeskus(M)/ Aikataulu
- 619 - Tikkurila-Hiekkaharju-Simonsilta/ Aikataulu
- 583K - Aviapolis-Louhela-Perusmäki/ Aikataulu
- 842 - Itäkeskus–Söderkulla–Eriksnäs/ Aikataulu
- 26 - Ruoholahti-Salmisaari/ Aikataulu
- 98 - Itäkeskus(M)-Marjaniemi-Rastila(M)/ Aikataulu
- 191A - Matinkylä-Kirkkonummi-Pikkala th./ Aikataulu
- 576 - Tikkurila-Aviapolis-Seutula-Kivistö/ Aikataulu
- 201 - Leppävaara-Mäkkylä-Pitäjänmäki- Pajamäki/ Aikataulu
- 633N - Rautatientori-Simonkylä-Leinelä-Korso-Ahjo-Keravan asema/ Aikataulu
- 436N - Elielinaukio-Myyrmäki-Martinlaakso-Kalajärvi/ Aikataulu
- 201B - Leppävaara-Mäkkylä-Pitäjänmäki/ Aikataulu
- 588B - Länsisalmi-Sotungin koulu/ Aikataulu
- 191 - Kirkkonummi-Pikkala th.(-Inkoo)/ Aikataulu
- 182 - Kirkkonummi-Siuntio/ Aikataulu
- 65 - Rautatientori-Käpylä-Veräjälaakso/ Aikataulu
- 37 - Kamppi-Konala-Malminkartano-Honkasuo-Myyrmäki/ Aikataulu